Wpis z mikrobloga

Wczoraj jadąc samochodem w mieście jakiś Typek jechał na rowerze i miał kamizelkę odblaskową, z tyłu miał napis "włącz myślenie". No to Typek jedzie środkiem pasa na 3 pasmowej drodze. Za każdym razem jak zostaje strąbiony przez samochód dogania pojazd na światłach i zaczyna pouczać kierowcę. Gościu ewidentnie szukał bylejakiego powodu żeby się kłócić z kierowcami i mówić im jak należy jeździć, a sam jedzie jak debil. Mam nadzieję, że dostał w końcu #!$%@? lub mandat albo jedno i drugie.

#debil #niecoolstory
  • 15
Jeżdżę sobie rekreacyjnie ale zawsze staram się jak najmniej utrudniać kierowcom, jadę blisko chodnika, a nawet zjadę na chodnik jak jest okazja, żeby puścić jakieś większe auto które nie może mnie wyprzedzić. Także nie generalizujcie proszę.
@Yaser: No spoko. Tylko ja bym w takim razie poprosił oddzielny pas dla rowerów/ewentualnie wszędzie ścieżki rowerowe. A wszystkich rowerzystów, którzy jeżdżą po chodniku, a mają ścieżkę, a także pieszych, którzy mogąc iść chodnikiem idą po ścieżce, karał wysokimi mandatami.
skutery


@Yaser: Proszę Cię bardzo! Istnieje od 19 stycznia 2013 roku :)

Z tego co wiem (poprawcie jeśli się mylę) ci, co w chwili wprowadzenia tej kategorii mieli ukończone 18 lat, mogą jeszcze jeździć "po staremu" czyli na dowód. Zaś młodsze pokolenie czeka egzamin na prawo jazdy kat. AM :)