Wpis z mikrobloga

Po prawie trzech latach bawienia się różnymi słuchawkami w przedziale od 200 do 7000 stwierdzam że beyerdynamic dt 990 pro są fenomenem jeżeli chodzi o słuchawki typowo do domu do 2000 zł. Słuchawki te potrafią zagrać praktycznie z każdego mocniejszego źródła i praktycznie wszystko. Nie boją się czy to cięższej elektroniki, metalu, jazzu, muzyki klasycznej. Nie próbują zabić słuchacza przy zmianie na jaśniejsze źródło jak np t90 czy t70 czy niektóre ultrasone. Wiadomo że im lepsze źródło i zasilanie im zapewnimy tym lepiej zagrają. Są super brzydkie i wykonane z materiałów ala radzieckie zabawki z lat 80, ale jednocześnie są super wygodne i wytrzymałe. Mimo swojego typowo studyjnego rodowodu nie grają sucho i dają swojemu słuchaczowi po prostu fun i emocje.

#audio #audioboners #sluchawki
Pobierz Ojezu - Po prawie trzech latach bawienia się różnymi słuchawkami w przedziale od 200 ...
źródło: comment_nLrfUHuX0AqoxKFHVlk6CdEhXGuWXDsz.jpg
  • 66
@SuicideBassline: 880 Też szanuje ale one są bardziej analityczne i nie mają tyle emocji, ale za to mają więcej ogłady i nie są takie dzikie. 990 Edition (konsumencka edycja) mi się kompletnie spodobała, takie pluszowe jak cholera żeby tylko było gładko i przyjemnie, kastraty. Jednak moim zdaniem to 990 pro są najbardziej uniwersalne do wszystkiego. Mimo że kłamią w cholerę i mają spory dołek na średnicy to w tym graniu jest
@Ojezu: ogolnie to ja sie w tej firmie zakochalem, musze kupic koncowke pod dac'a jako ze QDAC to raczej padnie na koncowke z tej samej firmy 2x40w bo kupilem monitory i pasuje miec czym napedzic a niskobudzetowym CA raczej tego nie jestem w stanie zrobic, jeszcze kondesatory w tak #!$%@? stanie ze gorne pasma sycza a nie graja. No i T1 od tej zacnej firmy, zastanawiam sie jak to jest miec