Wpis z mikrobloga

Po prawie trzech latach bawienia się różnymi słuchawkami w przedziale od 200 do 7000 stwierdzam że beyerdynamic dt 990 pro są fenomenem jeżeli chodzi o słuchawki typowo do domu do 2000 zł. Słuchawki te potrafią zagrać praktycznie z każdego mocniejszego źródła i praktycznie wszystko. Nie boją się czy to cięższej elektroniki, metalu, jazzu, muzyki klasycznej. Nie próbują zabić słuchacza przy zmianie na jaśniejsze źródło jak np t90 czy t70 czy niektóre ultrasone. Wiadomo że im lepsze źródło i zasilanie im zapewnimy tym lepiej zagrają. Są super brzydkie i wykonane z materiałów ala radzieckie zabawki z lat 80, ale jednocześnie są super wygodne i wytrzymałe. Mimo swojego typowo studyjnego rodowodu nie grają sucho i dają swojemu słuchaczowi po prostu fun i emocje.

#audio #audioboners #sluchawki
Pobierz Ojezu - Po prawie trzech latach bawienia się różnymi słuchawkami w przedziale od 200 ...
źródło: comment_nLrfUHuX0AqoxKFHVlk6CdEhXGuWXDsz.jpg
  • 66
@binio36901: Krótko i z grajkiem przenośnym ibasso dx90, ciepłe granie ale bardzo przyjemne, nie tak szerokie jak z dt990 pro ale równiejsze. Są do zastosowań typowo domowych, chyba je sobie na testy wypożyczę jak będę miał okazję. Sporo je z Dt 990 pro łączy min. data produkcji i zastosowanie studyjne. Tu się nawet w klipie załapały z tamtych lat ( ͡ ͜ʖ ͡)
Ojezu - @binio36901: Krótko i z grajkiem przenośnym ibasso dx90, ciepłe granie ale ba...
@CitroenXsara: Dt 860 nie testowałem. One też są made in Germany? dt 150 sobie sprawdź, to jest ciekawy model. Chyba w dodatku najstarszy w ofercie beyera. Moim zdaniem rozkłada dt 770 pro.
@Ojezu: jakiś przykład na szybko do gitarowych brzmień? Słuchałem je i bardzo i mi zaimponowaly ale jeśli może być coś jeszcze lepszego go czemu nie ( ͡ ͜ʖ ͡)
@Ojezu: muszę to wszystko przesłuchać. hd 380 przemówiły do mnie nie tylko jakością ale też tym, że łatwo dostać do nie części zamienne i są składane. Ale chętnie przesłucham modele które wymieniłeś i ocenie je ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Ojezu: jak można nazwać uniwersalnymi słuchawkami, DT990 PRO, które mają dziurę na średnicy i wysokimi też potrafią przyciąć. Już K612 PRO są lepsze, bo po prostu są równiejsze, a nadal zapewniają dobry bas i sporo emocji. A K7XX to już w ogóle nie ma porównania...