Wpis z mikrobloga

Mirki,

Prosty konkurs, w którym do wygrania jest dostęp do naszej study group bez konieczności spełniania wymogów ^^ (wartość study group to 100$ od osoby!)

Treningi poprowadzi dla Was LechRumski i Bąbel - dwaj bardzo rozpoznawalni trenerzy pokera :-)

Więcej o study group: (wyłącz adblocka, aby zobaczyć): ---> kliknij <----

Wystarczy zrobić 3 rzeczy:
1. polubić nasz komentarz
2. napisać w odpowiedzi dlaczego to właśnie TY powinieneś otrzymać dostęp do study group.
3. dla osoby, która zbierze najwięcej plusików - dostęp do study group za free :-)
4. dla pozostałych 3ch osób - kubki PokerBreak ^^

Powodzenia!

Ogłoszenia parafialne:
- PokerBreak Cup - zgarnij €250 + PlayStation 4 z grami FIFA16 i Wiedźmin 3 Dziki Gon + Statuetka +Bounty (ticket €10) za eliminacje członków PB - więcej info: (wyłącz adblocka, aby zobaczyć) ---> LINK <---
- PokerBreak Xmas Giveaway - Iphone 6s + Playstation 4, więcej info: (wyłącz adblocka, aby zobaczyć) ---> LINK <---

Konkurs trwa do niedzieli 6 grudnia 2015 - niech Mikołaj sprawiedliwie rozdzieli

#poker #wykoppoker #pokerhand
Pokerbreak - Mirki,

Prosty konkurs, w którym do wygrania jest dostęp do naszej stu...

źródło: comment_LqEGiibkJZ6DUHG6eQuwD8DTDyPvPrAe.jpg

Pobierz
  • 22
@Pokerbreak: Bo dobrze by było się wkońcu wygrzebać z micro bo tylu rozdaniach. Największy problem mam z redline która zjada mi profit jak cholera a widzę że poruszone będą tematy mające mega wpływ na czerwoną (obrona blindów, semiblefy z bdoor equity). Miejsce nie będzie zmarnowane bo staram się codziennie zająć pokerem.
100$ to jednak sporo i raczej nie mam teraz jak w siebie zainwestować :/ a rake nie wyrobie.. bo już
Lyme - @Pokerbreak: Bo dobrze by było się wkońcu wygrzebać z micro bo tylu rozdaniach...

źródło: comment_rwm9MU4w8B84SSDJDAIIwKDkXzF0MMmr.jpg

Pobierz
@Pokerbreak: Dlaczego? Hmmm, oglądam was od dłuższego czasu, chociaż mam swoje lata, zaraziliście mnie pokerem, a dokładnie Alchemik swoim komentarzem. Uważam, że wykopie powinna powstać prywatna grupa PB, ludzi którzy grają z Czech, bo z Polski nie gra nikt. Monia, Kejsi, KAPUSTA, Bąbel, Kacper, Biesewski, Wiśniewski i cała reszta!
@Pokerbreak: Po pierwsze dlatego, że jako pierwszy polubiłem ten wpis.
Po drugie dlatego, że z biletu unibet open 2 euro, który dostałem za darmo, udało się zrobić bilet 250 Euro.
A jeżeli teraz się podszkolę i z tego biletu wywalcze bilet "Unibet Open" to wystapie w turnieju live, w koszulce zaprojektowanej przez społeczność wykop!
Na potwierdzenie screen biletu:
sonnyboy - @Pokerbreak: Po pierwsze dlatego, że jako pierwszy polubiłem ten wpis. 
P...

źródło: comment_a8c8jIA0K6wowPVbCYbsDYxd3depCUBu.jpg

Pobierz
@Pokerbreak:

W tym miesiącu turniej będzie nosił nazwę PokerBreak Cup, a value będzie jeszcze większe. Wpisowe do turnieju >wynosi €5 i może wziąć w nim udział każdy, kto . W puli

coś chyba błąd macie