Wpis z mikrobloga

Do chmurzących pytanie mam. Od kiedy zakupiłem nowy clearomizer przy paleniu nie syczy jak dotąd, a strzela. Aż czuć wibracje na ustniku. Czy to normalne? W dodatku praktycznie każdy liquid jaki do niego naleje drapie mnie niemiłosiernie w gardło - nawet te, które dotychczas były w porządku ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Bateria P1, clearomizer Volish V3.

#epapieros #epapierosy #pytanie
  • 13
Tydzień temu wymieniłem już grzałkę trzeci raz. Dobrze było po zakupie. Teraz jest tylko coraz gorzej. Ale z drugiej strony ciężko mi będzie z nim się rozstać, bo nie znalazłem innego clearka, który tak dobrze chmurzy.
@apaczacz: Volish to aż taki badziew? ( ͡º ͜ʖ͡º) Baterię mi Pani doradziła zostawić twierdząc, że większość z nich różni się napisem. Sam też nie mam wielkich wymagań - byle się nie psuło zbyt często, smacznie paliło i w gardło nie drapało.
@ElliotArc: Tak jak colega @apaczacz: polecam zainwestować w sprzęt. Też byłem kiedys "niewolnikem" volishów itp. To typowa wysokomarzowa komercha oferująca zabawkowe efajki. Z liquidami podobnie. 20 zl za 10 ml to zdzierstwo.
Odkąd zacząłem robić sam płyny to nie dość ze mam taki smak jak chcę to jeszcze 10ml kosztuje mnie raptem 2,3zł :)

jak nie chcesz wydawać dużo cebulionow to kup sobie eleaf ijust2. Ja tak zrobiłem i nie