Wpis z mikrobloga

@ludzik: jeżeli to jedyne warunki, to oferta calkiem calkiem. Wczoraj rozmawialam z doradca finansowym i ponoć dostali oferte kredytów hipotecznych od Getina, w której jest napisane, że jak ktoś weźmie kredyt w Getinie to można otrzymac gwarancję stałej stopy oprocentowania przez okres do 10 lat, czyli rata bez zmian. Zwazywszy, że oprocentowanie znowu spadło i ponoc ma spadac do lipca, to jakby ktos w tym okresie wzial kreyt to jest to
jeżeli to jedyne warunki, to oferta calkiem calkiem


@bialaowca: Nie, nie całkiem całkiem. Nie czytałem szczegółów oferty na ich stronie, ale w spam mailu jest coś o minimalnej ilości transakcji bezgotówkowych kartą.

A nie całkiem całkiem bo sam mam teraz: karta za darmo po 3 transakcjach w miesiącu, rachunek bieżący z oprocentowaniem (małe, ale jest) oraz 1% zwrotu z transakcji bezgot. kartą. Muszę mieć wpływ. ale jest to moje główne konto
@bialaowca: Jeszcze nie mam takiego wielkiego otrzaskania w finansach, ale przeczytałem gdzieś, że doradcy są dla analfabetów ekonomicznych albo leni. Ja nie czuję się żadnym z nich i przeczesałem większość, jak nie cały, rynku za dobrym kontem i kartą kredytową. Choć z tą drugą sobie odpuściłem na razie, bo bank po złożeniu rezygnacji z dotychczasowej karty nagle zaoferował całkiem rzeczowe warunki :)
@ludzik: wnioski mam złozone w trzech bankach i akurat getin nie był brany pod uwage na wstepie, zresztą doradca to nie jest dla mnie obca osoba i wątpie by chcia mnie wpuścic w jakiekolwiek maliny,a z racji swojej pracy jestem bardzo szczegółowa i wszystko czytam, więc bez szczegoółowych wyliczeń warunków, kwot itp. sie nie obejdzie.
@ludzik: no wiesz, maja jednak dostep do narzedzi, ktorych zwykły smiertelnik nie ma, zresztą to nie chodiz o to by mną sterowac tylko by mi wytlumaczyć ewentualne zapisy w tych wszystkich durnowatych drukach
@bialaowca: Jeśli myślisz wybierając, to dobrze. Może nie wpuszczą Cię w maliny. Narzędzia oczywiście mają, ale mogą ich używać jak im się podoba i tendencja atrakcyjności jednak pójdzie w stronę jednego banku. Jakoś nie mam zbyt wielkiego zaufania do nich.