Wpis z mikrobloga

Wszystkie poliestrowe bluzy za 0,05$ za duże. xD Nasze M to bardziej ich XL, a ja pozamawiałem wszystko w XXL. Niby mierzyłem, ale i tak nie trafiłem. Przynajmniej wiem, że nie warto zamawiać u nich ubrań. :P Bez promocji ani to tanie, ani nie wygląda...
#jd
  • 17
  • Odpowiedz
@ArcziMiszcz: bluzy z chin i swietne w jednym zdaniu? Czegos takiego jeszcze nie widzialem. Nie wiem kto chce chodzic w ubraniach z chin, ja nawet gdyby mi mieli placic bym tego nie zalozyl.
@Rav93: przynajmniej masz cenna lekcje, ze ciuchy z chin to badziewie( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@matejko2405: wszystko co nosisz jest z Chin, ja tam juz kupuje nawet garniaki, chinczyki szyja mi na wymiar za 650 cebul a u nas placilem ponad 2k, natomiast ciuchy typu bluzy, dresy, kurtki to maja pierwszej jakosci
  • Odpowiedz
@Rav93: to chyba mierzyc nie potrafisz, jak na razie jedna koszula mi przyszla, i o dziwo material jest calkiem znosny, pomijajac ten fakt to zmierzylem i wszystko sie zgadza co do cm
  • Odpowiedz
@Miecz12: @ArcziMiszcz: dobrze wiem, ze wszystko jest szyte gdzies w azji, tylko roznica jest taka, ze te markowe wygladaja dobrze, a noname z chin wyglada jak gowno. I w Polsce caly czas sa swietne promocje na ubrania, kody znizkowe itp i mozna sie ubrac lepiej i taniej niz zamawiac z chin. Zreszta jak ktos chce i lubi to niech zamawia sobie ubrana u azjatow, tylko ja jak patrze
  • Odpowiedz
@matejko2405: ale te ubrania wygladaja identycznie wlasnie, niedawno w reserved widzialem kurtke za 250pln, zamowilem identyczna w chinach za 20 dolarow i #!$%@? poszedlem sobie do reserved w tym zeby porownac, jak dwie krople guwna normalnie.
kazdy ciuch z chin ktory trafia do reserved h&m itp to chinskie noname, marke tj metke dostaja dopiero jak trafi do tych super marek
  • Odpowiedz
@ArcziMiszcz: co ty sie #!$%@? unosisz. Skoro tobie ubrania sie podobaja to sobie je ubieraj, ja nie mam zamiaru. Wole kupic w Polsce 5zl drozej nawet, ale przynajmniej nie jestem pozniej zaskoczony, ze cos wyglada tak, a nie inaczej.
@Miecz12:
  • Odpowiedz
@ArcziMiszcz:

u nas placilem ponad 2k

nawet garniaki, chinczyki szyja mi na wymiar za 650 cebul

jak zobaczylbys moje garniaki to nigdy Cie nie bedzie na takie stac

pick one (
  • Odpowiedz
Ja po prostu skorzystałem z okazji i zamówiłem je dla testów. Nie umiem mierzyć? Może. :D Dawno mnie korciło, żeby jakąś bluzę zamówić po regularnej cenie i dzięki Bogu, że nie zamówiłem. Nie warto. Wolę zapłacić więcej i mieć to uszyte z bawełny (z ewentualną domieszką poliestru). Te chińskie bluzy są w całości z plastiku - są szorstkie i się okropnie elektryzują. Fakt - mam cenną i jakże tanią lekcję. :)
  • Odpowiedz