Wpis z mikrobloga

Znacie jeszcze jakieś ciekawe sprawy zniknięć, również poza Polską? Oprócz Iwony Wieczorek itp. Ja polecam poczytać o Brandonie Swansonie - gościu gadał przez telefon w nocy z ojcem gdy wracał do domu, w pewnym momencie powiedział tylko "o shit", telefon się rozłączył od tamtego czasu nikt go nie widział (rzecz działa się w 2008). W okolicy znaleziono tylko jego auto.

http://www.twincities.com/ci_23233985/five-years-after-brandon-swansons-disappearance-porch-lights
#ewatylman #ciekawostki
  • 31
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@vision_of_satan: Znam sprawę w Polsce. Rok 2002 - na środku osiedla znika Iwona Wąsik, lat 13. Podobno korespondowała z jakimś kolesiem na czacie. Policja tego nie sprawdziła ponieważ, jej zdaniem, wtedy nie było możliwości technicznych... (bzdura: mnie policja wyjęła z domu w 1998 roku za hackowanie strony). Komendant tamtejszej policji stwierdził, że hehe taka ładna dziewczynka pewnie zabalowała i niedługo wróci. Do dzisiaj ani widu ani słychu.
  • Odpowiedz
A co to za problem zrobić zniknięcie bez śladu. Wystarczy zwłoki wrzucić do świń. Świnie wszystko zeżrą. No i tak się robi brak dowodów. Takie rzeczy praktykowały mafie.
  • Odpowiedz
W mojej miejscowości w 2006 roku zaginęła Joanna Surowiecka. Głośno o tym było, nawet Rutkowski się włączył. Po czterech latach znalazł się facet który ją zamordował i zakopał jej zwłoki. Polecam poczytać.
  • Odpowiedz
Iwona Wąsik to moje osiedle. Słabo pamiętam co się działo jak to się stało, ale gdy młodsza siostra chciała gdzieś wyjść, to nawet 10 lat po tym zdarzeniu ciągle słyszała: "A bo na osiedlu się dziewczyna straciła".

@Daleki_Jones:
  • Odpowiedz