Wpis z mikrobloga

Drogie Mirki,
Potrzebuje pomocy z pralka i zmywarka. Obie stoja obok siebie i nie ma mozliwsocie ich przesunac. Rury sa za krotkie o okolo 20 cm.
I teraz w instrukcji jest napisane, ze nie mozna przedluzac. Ale ja potrzebuje tylko okolo 20cm. Biorac pod uwage ze rura od sciekow moze byc na max 1m wysokosci, a u mnie jest tylko na 50 cm - czy to zadziala?

Chce kupic rozgaleziach dla obu rur i tak to polaczyc(no jeszcze rozrzerzyc rure od sciekow troche. Teraz mam 1.5, myslalem zeby rozszerzyc do 2m ).

Znalazlem rowniez taki link https://www.smeg-service.co.uk/support/index.php?mode=technical.support.knowledgeBase.article.view&kbArticleId=155\

I tu jest napisane, ze jesli dla sciekow jest to mniej niz 3m i dla zimnej mniej niz 4m to powinno byc ok.

Prosze pomozcie, bo swiezo po przeprowadzce na wygnaniu jestem i nawet rodak rzucil sobie za robocizne 50F/h i mnie po prostu nie stac :/

Dzieki za pomoc
#hydraulika #diy #kuchnia
  • 5
  • Odpowiedz
@tauku: możesz przedłużać spokojnie. Jeśli urządzenia nie mają aqua-stop, to możesz wymienić węże zasilające wodą w całości na dłuższe (są w sprzedaży, nie powinny być drogie nawet tam), jeśli jest aqua-stop, to po prostu dosztukuj brakujący odcinek.
  • Odpowiedz