Wpis z mikrobloga

Czołem Mirki!

Z okazji cyber poniedziałku i (spóźnionego) czarnego piątku mamy dla was coś fajnego. Rozdamy wam 3 kody o wartości 60 euro do gry Armored Warfare.
W skład paczki wchodzi:

Shishkin Pack
- Zhalo-S (Tier 4 Premium tank)

- VFM 5 (Tier 6 Premium tank)
- 25% boos na 1 tydzień.

Zasady znacie, zielonki nie biorą udziału. Plusujemy do 20:00 1.12 - Losowanie jakoś około 20:30 ;-)
Więcej kodów możecie wygrać na naszym profilu fb i stronie internetowej. (konkursy ruszą jeszcze dziś)
Przy okazji, wpadajcie na nasz profil fb i www.ArmoredWarfare.pl

#gry #rozdajo #armoredwarfare #aw #wot #zadarmo #cebuladeals
ArmoredWarfare - Czołem Mirki!

Z okazji cyber poniedziałku i (spóźnionego) czarneg...

źródło: comment_xZNgLmOs43WXip7iPkfRiF2juhDWL6xD.jpg

Pobierz
  • 26
@nico112: liczy się skill a nie #!$%@? rng, nie ma amunicji gold, jakąkolwiek załadujesz i tak trzeba umieć celować, arta to nie #!$%@? rak jak w wot, nie ma xvm więc #!$%@? pomidorowy nie rzucają się 10vs1 byleby tylko ubić dobrego gracza, to tyle, pewnie by się więcej znalazło ale mi się nie chce pisać
@twardziel_psychopata: E tam, on i tak woli WoT'a co widać po ilości filmików na jego kanale. :] AW brakuje tego czegoś, nie sztuką jest zrobić kalkę.. ale to taki syndrom World of Warcraft, wielu próbowało uszczknąć chociaż rąbek tortu i nikomu się nie udało. ʕʔ
@zochu: dla mnie czarę goryczy w wot przlał xvm, jestem dobrym graczem i na pewnych mapach dosłownie nie da się grać, grasz ostrożnie - jesteś bezużyteczny, grasz jak grać się powinno - 10 zjebów jedzie cię zabić bo widzi najlepszy kolorek jaki jest w xvm, potem wybijają resztę teamu, który przeważnie nie poprowadzony za rączkę #!$%@? każdy mecz
@twardziel_psychopata: Zobacz sobie streamy na twichu gracza "decha", potrafi sam wygrywać rundy, gra powiedzmy 1,5h i z takiej sesji ma średni wn8 ~5,5k i to nie są jednokrotne wyczyny, bo praktycznie dzień w dzień tyle wyciąga, na noobmeter można zobaczyć, że ostatnie 1000 bitew ma z takim wn8 a gra samymi X. Ja jak grałem miałem wn8 2k i wcale nie uważałem się za dobrego gracza, w tej grze z patcha