Wpis z mikrobloga

@mroz3: Pracujesz gdzieś? Byłeś zdziwiony, że przez DWA dni nikt nie rozpatrzył Twojej skargi? Przecież załatwianie biznesowych spraw często trwa dłużej. Nie dziwi mnie taka odpowiedź. Do tego jeszcze kiepskie docinki o prawie jazdy w chipsach i mówienie co mają robić. Fajnie, że ćwiczysz pisanie takich rzeczy, w Polsce pewnie niejeden raz się przydadzą, jednak jeszcze naprawdę dużo musisz poćwiczyć, by ktoś traktował Cię poważnie.
@kiszczak: wow urzędnicy tacy ważni petenci tacy uniżeni wow taka skarga a wystarczyło by aby w automatycznej odpowiedzi była zawarta informacja o tych 30 dniach a że nigdzie takiej nie ma więc oczekuję szybkiej odpowiedzi bo to nie jest sprawa wymagająca spotkania całej rady nadzorczej
@mroz3: Wymaga choćby sprawdzenia monitoringu co też trwa.
I nie potrzeba żadnej zwrotki. Każdy kto ma choć odrobinę zdrowego rozsądku i doświadczenia życiowego większego niż tego wyniesionego ze szkoły wie ile trwają takie sprawy. Przepraszać nie musiałeś- jest jeszcze wiele zachowań pomiędzy tym.
Teraz coś na Twoim poziomie- wow jestem taki niedojrzały, złożę skargę, wow. Ale im dosrałem w tej skardze, wow. niech odpowiadają natychmiast, a co. Jestem taki ważny, wow.