Wpis z mikrobloga

Ta konferencja przyniosła więcej znaków zapytania niż odpowiedzi. Chłopak Ewy nie chce poddac się badaniom wariografem i nie chce kontaktu z jej rodziną. Kolega w niebieskej kurtce nie chce rozmawiac, mowi ze jest gejem i o 4 ze stacji dzwonił do swojego narzeczonego, po czym obaj wynajmują adwokata. Co mnie dziwi, to to, że Ewa jeszcze raz dzwoniła do swojego chłopaka w nocy, ale on nie odebrał telefonu i do godz. 17 nie spanikował że jeszcze nie wróciła do domu. #!$%@? no gdzie ona jest? Co się stało?!
#ewatylman #poznan
  • 50
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@anonimowy_kot: Jak by sprawa tyczyła się o narkotyki to ten w niebieskiej kurtce i ten jej narzeczony(chłopak) mieli by taką ścieżkę zdrowia że przyznali by się do udziału w holocauście!

Ale w sumie nie dziwie się chłopakowi w niebieskiej kurtce nawet jak jest czysty to z braku innych podejrzanych może zostać oskarżony. Nic dziwnego że bierze adwokata. Sprawa dość medialna, szybko nie ucichnie.
Dodatkowo Rutkowski może jeszcze Jackowski się zabrać za to.
Dla świętego spokoju muszą kogoś uwalić. Bo polecą głowy na komisariacie co nowemu rządowi było by na rękę bo pewnie komendant główny z nadania
  • Odpowiedz
@anonimowy_kot: Nie dziwię się, że nie chce się poddać badaniu na wariografie. Wariograf ma zalewie 50% skuteczności. Być może jest zupełnie niewinny, a zrobią z niego przestępcę przez zupełnie szarlatańskie metody.
  • Odpowiedz
Jak dla mnie, to tych informacji o tym zaginięciu mogłoby w tv nie być. Wiadomo, zaginięcie poważna sprawa, ale mało to jest takich wydarzeń? Komuś zależy w telewizjach, żeby to nagłośnić, ale w sumie co ja tam wiem. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz