Wpis z mikrobloga

Normalnie bym to olał, ale gościu jest bezczelny.

Przed zakupem dostałem mailowe zapewnienie, że etui jest 100% oryginalne. Po otrzymaniu przesyłki po wydłużonym przez sprzedającego czasie okazało się, że zamówione etui UAG do Samsunga S4 jest podróbką sprzedawaną po zawyżonej cenie. Podróbka porównywana z oryginałem UAG dla S4 oraz iP6 (poza drobnymi zmianami w formie etui mają charakterystyczne cechy które świadczą o oryginalności). Jak kupowałem swojego iP6 to przegrzebałem połowę internetu żeby się nie naciąć, a niestety do S4 już nie sprzedają na stronie oficjalnej więc zostało mi allegro. Dodatkowe wyposażenie też świadczyło o podróbie (więcej info). Nie zwracałem i nie robiłem gównoburzy (neutralnie) bo etui dla różowego, któremu wszystko jedno.

Nie polecam allegrowicza jakby ktoś chciał kupić. Ale fajnie jest myśleć, że jestem "działaniem konkurencji" ( ͡ ͜ʖ ͡)

Pobierz shruikan - Normalnie bym to olał, ale gościu jest bezczelny. 

Przed zakupem dostał...
źródło: comment_XgzjHJYJZ2ftLf5ldf9HW5D3xJMZHQaA.jpg
  • 2
@wojuturek: A nie dostałem negatywa ani nic ( ͡º ͜ʖ͡º) Chyba czeka, aż go przeproszę, że u niego kupowałem.


Dokładnie, to co proponujesz brzmi dobrze. Brakuje jeszcze systemu komentarzy jak na aliexpress.com - przynajmniej mógłbym coś mu odpisać i pokazać przyszłym kupującym co jest nie halo. Chociaż pisano już do mnie w tej sprawie.

#oszukujo