Wpis z mikrobloga

Mirki drogie, co ten #android to ja nawet nie. Zawsze byłem #bojowkaandroid bo tyle możliwości, tak bardzo konfigurowalny. Ale raz na miesiąc tracę cierpliwość i szukam nowego romu do swojego #sgs4 bo albo nie działa gps (CM - co chwilę tracił lock na sekundę), albo bateria nie wytrzymuje jednego dnia plus pare drobnych pierdółek, cyrki z traceniem zasięgu (GPE), albo muli jak #!$%@? (LL Imperium oparty o najnowszy stock). Szala goryczy przelałą się dziś, gdy chwilę używałem stary SGS1 - działał płynniej i bardziej responsywnie niż ten super hiper 4 rdzenie milon giga ramu SGS4. Ma ktoś z Was sprawdzony rom, który po prostu będzie płynnie działał?
  • 7
Polecam note4. Na orginalnym sofcie.Bez śmiesznych kombinacji z romami. I wszystkie problemy znikają jak bańka mydlana. Wiem ale naprawdę z taniości żaden rom cudów nie zrobi. A ile nerwów to sam wiesz. Miałem wszystkie eski i noty jakby co.
w każdej chwili możesz zmniejszyć ekran do jakiś 3 cali :) Wiem to nie ten temat ale tak tylko mówię jak jest.