Wpis z mikrobloga

Jest chyba aktualizacja na którą czekałem najdłużej. Jeśli nic nie skopią, to od tej pory powinno być dużo przyjemniej.
-możliwość szybkiej zmiany miedzy ceną minimalną i maksymalną przy wystawiani kart,
- skorygowanie prawdopodobieństwa mgły w meczach online(mam nadzieje, że będzie jak najmniej, a w następnej Fifie już tego nie będzie w ogóle, bo to nieprzydatne całkowicie).
- możliwość szukania strojów/herbów narodowych na rynku

I teraz te ważniejsze zmiany, w samej grze. Gra sama w sobie się nie zmieni, ale stanie się bardziej przyjemna.
- poprawa tych silnych podań przy linii bocznej - dla mnie drobnostka, i tak jakoś  nie widziałem z tym problemu.
- poprawa wyboru piłkarza, który otrzyma podanie - nareszcie, grałem przy domyślnych asystach i częstotliwość tego jak często piłka leciała nie tam gdzie chciałem, była olbrzymia. Mam nadzieje, że to zbalansowali. Na pewno ułatwi to grę przeciwko ludziom grającym na wysokim pressingu.

I chyba najważniejsza zmiana.
-zbalansowanie szybkiego dryblingu - chodzi o to, że niemal każdy szybki i/albo z dobrym dryblingiem piłkarz jest w stanie przedryblować całą obronę. W normalny sposób nie dało się przed tym bronić, bo udawało się to rzadko. Trzeba kombinować z przywoływaniem drugiego zawodnika, tak żeby on próbował odebrać piłkę, ale to już jest powoli bez sensu, bo całą obronę za nas robi sztuczna inteligencja. Mam nadzieję, że to odpowiednio znerfią, bo to jest jedyna rzecz, która sprawia, że ta Fifa mnie #!$%@? momentami jak nie mogę za nic w świecie odebrać piłki Wallcotowi i innemu tego typu przeciętniakowi, który wbiega w moją obronę jak Messi z Athletic Bilbao.. Mam nadzieję, ze teraz już będzie przyjemniej i powinno być też mniej karnych z tego powodu.

Aktualizacja jest już na PC, wkrótce będzie na PS4 i Xboxie One.

#fut #fifa16
  • 7
@arko123: Wydaje mi się, że o wiele trudniej wjechać w obronę ze skrzydła bez używania trików. I może tylko mam takie wrażenie, ale coś zmienili jeszcze w podaniach górą na dobieg, jakby częściej leciały tam gdzie chcę.