Wpis z mikrobloga

#jd #pokazjd
Hej Mireczki, wczoraj doszedł Powerbank ten o tutaj .
Zostawiłem go na noc do ładowania i dziś sprawdzam i jak narazie wzystko w pożądku, nie ma historii z nagrzewaniem się, czy coś, wręcz przeciwnie, jest dziwnie zimny przez cały czas, nawet podczas ładowania telefonu.
Co do jakości, to jest z całkiem dobrej jakości plastiku, ale przez to że nie jest dobrze spasowany i przy każdym wzięciu do ręki trzeszczy, sprawia wrażnienie bardzo delikatnego i wrażliwego na wszelkie uderzenia, etc.
Tymaczasem wcale taki nie jest, bo bardzo mądry listonosz wrzucił paczkę przez furtkę do psa (xd), a pies pogryzł paczkę, na szczęście Powerbank wyszedł cało, potem jak mój młodszy brat odbierał to jeszcze kilka razy upadł na płytki, ale nawet nie ma ryski i działa więc spoko.
Ma mieć 5600 mAh, ale zobaczymy jak z tym będzie, ma tak +/- 2/3 ciężkości smartfona (naładowany, jeśli to ma znaczenie).
Kabel jest strasznie badziewny, przerywa połączenie, ale nie problem używać innego.
FIGUS97 - #jd #pokazjd 
Hej Mireczki, wczoraj doszedł Powerbank ten o tutaj . 
Zostaw...

źródło: comment_RMzMO2nrvHMMq0iJu3FATOLx8bcvQ6iP.jpg

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
@FIGUS97: zobacz co ma w środku, jakiego producenta ogniwa (powinny być 2x 2800mAh). Podważasz i zdejmujesz plastikową płytkę od spodu.Węższy kupiony w x-kom za 10pln (markowany jako Shiru), który mam posiada ogniwo Samsunga 2600mAh.
  • Odpowiedz
@carving85: Ja zamówiłem 5 sztuk. :D Sądziłem, że będą większe. Jak zobaczyłem te maleństwa, od razu wiedziałem, że oszukaństwo. ^_^ Telefon z baterią 2550 naładował do połowy. Myślę, że pojemność w stosunku do wielkości jest ok. Można do nich podłączyć lampkę Xiaomi, naładować słuchawkę bluetooth, mini pad... Zawsze może być jakimś tam ratunkiem, gdy pada bateria w telefonie.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Stragan:
@carving85:
@plumkajacy_kalafior:
@j130:
W ostatni weekend miałem okazj go wreszcie przetestować i gdy wracałem z imprezy, mój tel miał 4% baterii (bateria 2200 mAh) , to naładowałem go do 63% i ładowałby dalej, ale powerbank tak się zagrzał, że nie mogłem go w kieszeni trzymać i przerwałem ładowanie. Ale następnego dnia też potrzebowałem nim naładować tel i naładowałem z 5% do ok. 50% i się. powerbank wyłączył / skończył.
Także wydaje mi się
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@droopydetektyw: Ale te oba ładowania telefonu, które wyżej opisałem, to z jednego naładowania powerbanka, co daje łącznie ok 110% baterii (najpierw naładował 60 %, potem 50% i dopiero się wyładował)
  • Odpowiedz
no nie wiem, po wstępnym obejrzeniu tego co ten pb ma w środku ja bałbym się go w ogóle używać zwłaszcza podczas ładowania jego samego ;)
  • Odpowiedz