Wpis z mikrobloga

przeglądam czarnopiątkowe wyprzedaże na szmaty i jest bawełniano-kaszmirowa koszulka od borisa za tylko ok. 500zł :O szkoda, ze nie potrzebuję koszulki, ale możesz ktoś się skusi (zostala ostatnia sztuka w rozmiarze m)

http://www.farfetch.com/pl/shopping/men/sale/11-by-boris-bidjan-saberi-short-sleeve-long-t-shirt-item-11155759.aspx?storeid=9446&ffref=lp_pic_17_10_

#modameska #streetwear #ubierajsiezwykopem
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Im_from_alaska: Przepraszam, nie jestem programista 15k/mies. Imo nie da się uszyć tak zajebiscie porządnie i z tak zajebistych materiałów żeby kosztowalo 500zl, chyba ze jest pozlacane albo wysadzane diamentami. Wiec zwyczajnie przeplacasz za jakas gunwomarke, mniej więcej tak samo jak odzież patriotyczna z której sam sie chwile wczesniej nabijales
  • Odpowiedz
@Im_from_alaska: Przyznaj ze po prostu jesteś materialista, stać cie na tshirta za 500zl to musisz kupic tshirta za 500 i czujesz sie lepszy i wmawiasz sobie ze tak w c--j ci wygodniej niż w tshircie z newyorkera dla biedaków za 20zl co za bieda, jaka szmata, ja tu mam Black cotton a wy co nadal zara? XD nawet mi was nie żal, zw idę kupic dżinsy z prawdziwego dżinsu dzinsowego
  • Odpowiedz
@Ripper_roo: tak, posiadanie ekskluzywnych rzeczy to tez jeden z argumentow za kupowaniem takich rzeczy. ale bardzo maly. tez nie sadzilem, ze roznica moze byc az tak duza, ale przyjmowalem do wiadomosci, ze za cena musi isc jakosc. i tak jest. serio. rzeczy po dlzuszym czasie wygladaja jak nowe, do tego leza idealnie.

bycie mniej zamoznym nie jest powodem do nabijania sie. ktos kupuje w zarze czy hmie, bo na to
  • Odpowiedz
@Im_from_alaska: Za cena idzie jakość do pewnego momentu i to moment na pewno wczesniej niż 500zl za tshirt. A sam fakt ze choćby w minimalnym stopniu chcesz posiadać to dla ekskluzywności sprawia ze gardzę i tyle.
  • Odpowiedz
@Ripper_roo: posiadac tak. ale nie sie z tym obnosic. bo jak mozesz zauwazyc nie ma tam w--------o logo projektanta. i na tym wlasnie polega urok luksusowych ubran - nikt, widzac te koszulke na tobie, nawet nie nie odrozni jej od koszulki z hmu.

serio, az tak cie boli, ze ktos moze sobie pozwolic na wiecej od ciebie?
  • Odpowiedz
@PanJakubek: W ogóle nie masz pojecia co napisałem, albo masz ale celowo udajesz ze nie wiesz, bo chcesz pokazac jak to ty bardzo nie zazdrościsz, powtarzam, nie zazdrościsz komuś pieniędzy, jestes calkowicie oczyszczony z uczucia ZAZDROŚĆ, zazdrość jest dla ludzi słabych a ty jesteś bogiem, jestes panem tego świata który nigdy nie doznał zazdrości.

ale ja o czym innym pisalem
  • Odpowiedz