Wpis z mikrobloga

@Jendrol: silne bóle głowy, że ciężko głowę z poduszki podnieść, drętwienie kończyn, silne bóle brzucha... Ogólnie to nie wiadomo jeszcze właściwie i co chodzi. USG w porządku. Jeszcze czeka mnie rezonans głowy w piątek
@Jendrol: nie ma to jak polskie szpitale :/ mi robili punkcję kręgosłupa to się 5 razy wbijali zamiast 1 w kręgosłup grubą igłą, potem zamiast na neurologię położyli mnie na nefrologię, babki z nefrologi nie wiedziały co to zespół popunkcyjny i jak im mówiłam, że nie dam rady dojść na stołówkę i z powrotem to twierdziły, że symuluję, a potem w takim stanie wypuścili mnie na tydzień do domu, żeby potem
@Kodia: ja po wypadku zostalem wypisany do domu, jeszcze pare razy lekarz mi potem gadal ze symuluje, a jak poszedlem prywatnie do ortopedy i na rrezonans to wyskoczylo zlamanie sprzed miesiaca.. taki kraj ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@unknown_stranger: najgorsze, że jestem niepełnoletnia, a mama ma mnie trochę gdzieś i sobie nie zdaje sprawy z powagi sytuacji ( ͡° ʖ̯ ͡°) żeby się zainteresowała bardziej to pewnie byłoby wiadomo już coś