Wpis z mikrobloga

@szalony_kefir: mięso się dokańcza ibędę zaraz to wszystko jeść ;_; a jutro będzie gotuj z wykopem, bo jak dzisiaj skończę jeść to trafię do nieba i będę musiała z niego wrócić.... czmu ja dopiero w wieku 23 lat odkrywam bataty????
@szalony_kefir: ja do tej ory kochałam ziemniaki, ale bataty je zdetronizowały! ja myślałam, że słodkie ziemniaki to w ogole niedobre itd i że je się na słodko je, ale one na słono smakują pysznie, bo ten miks słodkiego ze słonym jest najlepszy!
@szalony_kefir: niestety nie mieszkam w PL wiec nie wiem, ale na bank w jakims tesco albo carrefourze... w netto nawet... kurde w nette mają marakuje za 2pln... ja tutaj za jedną w przeliczeniu to 4pln płacę... a bataty powinny być nieco droższe od zwykłych. i wystarczy, że kupisz dwa i masz na 3 osoby minimum do obiadu.
@szalony_kefir: jak masz dobre krowie mięso, np. to co ja użyłam ( entraña, albo vacio), to wrzucasz ba grilla, ale takiego juz żarzącego się, a nie na ogień :) i smażysz i dopiero na koniec sól gruboziarnistą i jazda :)
@szalony_kefir: 60/80 to raczej normalna cena. chociaż ta entrana i vacio, to takie tańsze wersje polędwicy ( wcale nie gorsze) i dzisiaj np. za 600g mielonego (wołowego, na świeżo zmielone) i pół kilo tej entranii zapłaciłam 8 euro z groszami. za pol kilo poledwicy ostatnio zaplacilam 16 euro... takze wiesz :) tez nie zamierzam czesto jadac poledwicy :P