Wpis z mikrobloga

Drogie Mirabelki, #rozowepaski

Zna się, któraś z Was na "hybrydach" ? Mój #rozowypasek co i rusz chodzi na hybrydy (co jako efekt ostateczny bardzo mi się podoba) i wspominała, że można mieć swój własny zestaw do takich hybryd. Orientujecie się ile kosztuje jakiś dobry zestaw ? Kompletnie jestem zieloniutki więc każda pomoc mile widziana ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#paznokcie #manicure
  • 14
@michallo3: Trochę późno, ale może zobaczysz ^^ wpisz na allegro semilac zestaw i tam będą gotowe. Tylko czasem brakuje cleanera i acetonu, ale często są u tych samych sprzedawców. Najlepiej od razu po pół litra każdego zamówić, nie jakieś 100ml, z dokupieniem z 2 kolorów (bo w zestawach często jest tylko 1) to tak w 200-230 się zamkniesz. Nie brałabym tego zestawu który @Madam_M: wstawiał, bo te lakiery to jakieś
@michallo3: Tak. Nie wiem z tymi ocenami, może to kwestia sklepu, bo akurat semilaców używa większość dziewczyn które robią hybrydy samodzielnie (no chociażby wpisz w google semilac blog). Mają po prostu najlepszy stosunek ceny do jakości. Są lepsze firmy, np. cnd shellac, albo indigo, ale to już większa inwestycja jednak.
@dens_molares: ok zaufam Ci ( ͡° ͜ʖ ͡°) tylko piszesz, że się w 200-230 zamknę a póki co nie mogę znaleźć zestawu za mniej niż 249 - czy ten zestaw, który wysłałem zawiera jakieś zbędne elementy czy może ma zawyżoną cenę ?