Wpis z mikrobloga

Masakracja z tą maturą była

Jeszcze byłoby pół bidy, gdybyśmy nie musieli robić zamkniętych zadań (w sensie obliczenia, pierdoły, wykazania, że np. prosta jest prostopadła, rysunki ciul wie co) - zamiast normalnie zaznaczać tak jak na maturze :/

Otwarte były dosyć trudne, jeszcze musiałem robić bardzo szybko, bo straciłem mega dużo czasu na zamknięte, mimo tego, że raczej szybko rozwiązuje zadania.

Kolega nawet nie doszedł do otwartych xD

Stawiam na 70-80%.

#matura
  • 15
@moreover: Ja to wiem, tylko że trzeba było wykazać nauczycielowi, że się nie strzeliło czasem.
I ogólnie jak coś rozwiązałem w myślach to opisywałem krok po kroku jak to robiłem, bo co z tego że masz dobrze, jeśli nasz nauczyciel nie będzie brał pod uwagę, jeśli nie ma oblcizeń.

Bo hurr durr jak to tak dostać punkta, a się strzeliło ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@trevoz:
1) Nam też tam mówili, ale to chodziło o zadania w których się nie da zrobić bez liczenia. A jak masz podać wzór funkcji równoległej czy prostopadłej do jakiejś tam to wystarczy porównać współczynniki.

2) Prosta dla kogoś kto ogarniał planimetrię, ja nie ogarniałem więc #!$%@?. Boję się tu pisać o wyniku, bo wiem że tu każdy ma po 100% z rozszerzeń i zarabia 15k na renkę pracując zdalnie. To
@trevoz: Bez żadnego przygotowania będę miał ok. 90%(nie zrobiłem jednego zadania otwartego za 2 pkt. i mogłem się pomylić w zamkniętych, bo trzech nie umiałem). Do maja się wykuję i będę celował w maxa. Ale to rozszerzenie... o #!$%@?.