Wpis z mikrobloga

Czołem!
Jeśli jesteś graczem mamy dla Ciebie coś co być może Cię zainteresuje. Poświęć chwilę i poznaj dzieło sześciu osób kochających gry, którzy codziennie walczą o to, żeby włożone w tworzenie S!Pu krew, pot i łzy nie poszły na marne ;) Stworzyliśmy serwis dla graczy składający się z części społecznościowej, informacyjnej oraz aplikacji komputerowej. Mamy nadzieję, że docenisz nasze dzieło i zostaniesz u nas na dłużej :) Jeśli sam lubisz pisać o grach masz możliwość publikowania swoich tekstów - najlepsze pojawią się na stronie głównej.

Poznaj S!P:
http://www.saveproject.pl/news.php?newsId=6730

Chciałbyś konto Premium? Znajdź użytkownika Edith w naszym komunikatorze tekstowym i napisz do mnie - prześlę Ci kod do aktywacji konta Premium na 3 miesiące, a jeśli bardzo ładnie poprosisz to na 6 miesięcy :D
  • 2
@Rigelle: Ciekawe przedsięwzięcie, ale takim starszym graczom jak ja ciężko byłoby się przerzucić. Ja gram już od kilkunastu lat, dobrze znam angielski, moje "grono przyjaciół z internetu" z którymi gram, jest raczej obcojęzyczne, mam ich na Steamie. Nie ściągnę ich do polskiego portalu, zwłaszcza, że Steam ma tak dobrze rozbudowany panel community. Polski internet to w większości gimbaza i pryszczate Seby, zatem kogo mam szukać i z kim się integrować na
@Bergkamp: Nie tylko do młodych. Do wszystkich graczy, ale ze względu na język aktualnie tylko do polskich. Myślimy o stworzeniu anglojęzycznej wersji w ciągu kilku miesięcy, aby zasięg był globany, bo to co opisałeś to najczęściej pojawiający się problem. Do tego dojdą poprawki jeśli chodzi o usability. Cieszę się, że uznałeś to za "ciekawe przedsięwzięcie" :) Tak czy inaczej zapraszamy, czy to na komunikator głosowy czy po prostu do czytania tekstów