Wpis z mikrobloga

@ChomikSon: Cóż, szczerze to wróciłem pod koniec ubiegłego sezonu. Udało mi się ulokować zaledwie w złocie, mówię jak to wygląda aktualnie w grach rankingowych, a nie statystykach :P Darek - ban 90%, Riven w endgame po prostu wymiata.

EDIT: O, jeszcze Garen rządzi i dzieli na topie :x

Natomiast wracając do tematu, ta nowa Poppy wygląda ciekawie ( ͡º ͜ʖ͡º)
@Wiadrodziej: wiem, ze u was sie jeszcze Darka banuje, ale zanim goldy zrozumialy ze Darek jest useless to minal rok od jego wydania, wiec pewnie teraz tez trzeba rok poczekac az ludzie zdadza sobie sprawe ze sa lepsze picki. Riven tez w lategame srednia, zalezy od teamcompu tak naprawde. Sprobuj sobie Jaxa pod Guinsoo, albo Ryze na mida to zobaczysz co to znaczy OP postac.
@Wiadrodziej: Jax w lesie za slabo sie farmi, jeszcze teraz z nerfem na cene Guinsoo jest jeszcze gorzej. Jax jak juz tylko top. A pod Ryze to mozesz budowac wszystko ( ͡° ͜ʖ ͡°) 5xRoA, itemki pod mane, archangel staff. Musisz sie tylko combo nauczyc robic(nie znam comba, gram adc :/) i robisz najwieksze dipsy na swiecie.
@Wiadrodziej: Tahm jest specyficznym supportem, bo zeby zabic jego adc trzeba zabic jeszcze go(czyli zbic dwa paski HP), ale mozesz chciec sie wycwanic i sfocusowac Tahma, tylko on ma dwa paski HP(normalne HP i szare HP). Pomijam tutaj kompletnie fakt, jaki ma porąbany damage, czy mobilność na mapie. Jest OP as fck i niezbanowany Tahm oznacza ciężką grę dla przeciwników, dlatego ucz się stary, ucz :D Jedyne co trzeba w nim
@ChomikSon: Taak, z tym zjadaniem różnie bywa. Mnie się zdażało parę razy zjeść ADC za szybko, przez co nie łapał killi w team fightach, no ale przeżywał... jednak na bota jak się idzie to trzeba być na mikrofonie, koniec kropka :)
@Wiadrodziej: przesadzasz, trzeba sie nauczyc grac bez komunikacji na bocie, bo wtedy to pomaga grac z komunikacja. Po prostu nie masz czasu, zeby powiedziec wiekszosc pierdół na majku i tak, a rzeczy typu "ZJADAM" i tak nie powiesz, bo jest za bardzo sytuacyjna.
@ChomikSon: Ciężko, w tym goldzie zdarzają się na prawdę trudni ludzie ( ͡° ʖ̯ ͡°) Fakt, czasem nie zdążysz wszystkiego powiedzieć ale w większości przypadków pomaga bo ciężko się domyśleć co aktualnie autor ma na myśli ( ͡º ͜ʖ͡º)
@Wiadrodziej: Q jest mocne, tylko jesli sie zaladuje drugi charge. W wiekszosci przypadkach dasz rade, tylko jak przybijesz kolesia do sciany. Bardziej sie obawiam, ze Poppy bedzie pickowana na teamcompy z HyperADC, na przyklad pod Koga. Włącza swoje W(odbija postacie z dashem), a jak jakis Janusz się przedostanie do adc to dostaje kopa w dupe z ulta i jazda! Pytanie ile ultów będzie Poppy wstanie przerwać, czy taki Ult Yasuo i
@ChomikSon: @Wiadrodziej: Co do wygrywania na topie - moim zdaniem top nie ma aż takiego wpływu na późniejszą fazę gry. Ogólnie nie gram na topie i jestem OTP ale jak muszę iść to przeważnie przegrywam linie (z różnych powodów, kocham dżunglę xD) ale jak wlecą teamfighty to oram strasznie. Byłem kiedyś zmuszony grać na Rivenkę, która miała coś koło 300 gier lub Nidalee z podobną ilością gier na koncie i
Przegrać z kimś na topie nie znaczy, że przegrałeś grę.


@Mordziaty1988: Zgadzam się w stu procentach, ale w drugą stronę też to działa. Wygrana linia, często decyduje o endgame. Np. dochodzi do niego szybciej lub taki najedzony Dariusz ora wsio jak leci ()

Nie mniej jednak, kupię Poppy po reworku ( )