Wpis z mikrobloga

Nie wstyd wam #!$%@? @FaktyTVN ?
Prezydent Duda przebywa na ważnej wizycie w Chinach. A u was o tym nic? Z wielkim obrzydzeniem włączyłem dziś o 19:00 tvn. I nie zawiodłem się, całe fakty w waszym żałosnym stylu.
Naprawdę myślicie, że ludzi obchodzi czy Siemoniak czy Schetyna będą szefem złodziei z PO? Ja myślę, że bardziej by ich interesowało, że ich prezydent godnie reprezentuje kraj w waznym państwie. No ale od was sie tego nie dowiedza.
Na szczęście już praktycznie na nic nie wpływacie, ogląda was 3 miliony, 3 miliony durnych lemingów których i tak nie da się już uratować.
#duda #4konserwy #cenzoduda #prezydent #chiny #polityka
  • 22
@bartung: hehehe, jak o tym wczoraj mówiłem to mnie do propagandzisty porównywano, bo chciałem wzmianki w TV na temat działalności prezydenta ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@bartung: Czego się pultasz. Mogą robić program z czego mają ochotę. Duda faktycznie mało interesujący. Od lizania dupska masz republikę. @FaktyTVN robić swoje, krzykaczy ignorować. Powoli, małymi krokami wyrwiemy Polskę z rąk prawackiego okupanta. Sami się zniszczą.
Czego się pultasz. Mogą robić program z czego mają ochotę. Duda faktycznie mało interesujący. Od lizania dupska masz republikę.


@PuffinusGravis: zawsze kisnę z takich ludzi jak ty. Duda negocjuje być może największą współpracę gospodarczą Polski, ale ty widzisz w pisaniu o tym tylko lizodupstwo. Smutne musisz mieć życie walczysz z urojonym okupantem chociaż sam chcesz takim być zabierając innym prawo do poglądów tylko dlatego że są sprzeczne z Twoimi.
@Adams_GA: To nie moja partia walczy z urojonym okupantem. Ten jest prawdziwy xD Poza tym nikomu nie zabieram prawa do poglądów. Każde szanuję. Ale na poglądy można sprawnie wpływać. Liczę na was @FaktyTVN . Dziś motłoch zmanipulował PiSis, a jutro...