Wpis z mikrobloga

A więc w skrócie o tym jak spełniłam jedno z moich marzeń mianowicie #qlimax !
Wyjazd planowałam na długo przed, byłam na wielu hardstylowych eventach w Polsce i w sumie na nich dowiedziałam się że istnieje coś takiego jak Hardtripy, czyli wspólne wyjazdy na największe Hard Eventy, więc śledziłam na bieżąco informacje o biletach i jak tylko pojawiła się informacja odnośnie Qlimaxa to nawet się nie zastanawiałam, kupiłam bilet i czekałam z niecierpliwością na listopad. Co do podróży to jest chyba minus, z mojej winy, wyjeżdżaliśmy 20.11. o 24 z Katowic i właściwie od 8 rano byłam na nogach byłam przekonana że wyśpię się w autokarze więc lajcik, nie przemyślałam tego, jechaliśmy party busem a ja usiadłam sobie na przeciwko głośnika, w Arnhem byliśmy około 16-17 więc sporo czasu prędzej to korzystając z czasu wolnego pozwiedzałam miasto, o 21 zaczęli nas wpuszczać i tutaj kolejny minus, najpierw wejście do szatni a z szatni jeszcze jakieś 15 metrów trzeba było przejść dworem na stadion (tylko 15 metrów ale przez pogodę niestety się przeziębiłam). Oczywiście było konkretnie trzepanie na bramkach, pzdro @Vaster ( ͡º ͜ʖ͡º)
Moje pierwsze wrażenie po wejściu na stadion jedno wielkie wow, na prawdę tutaj jestem. Co do samej sceny troszeczkę się zawiodłam bo w pierwszych minutach to porównałam ją ze sceną jak na Maydayu, jednak szybko zmieniłam zdanie, lasery wszystko idealnie, ogólnie organizacja super nie mam żadnych zastrzeżeń, czas w kolejkach to maks 3 minuty i miałam co chciałam, piwo tańsze niż woda ale nie wiem ile trzeba było go wypić żeby się że się tak wyrażę #!$%@?ć. Aa i co mnie zaskoczyło? Spotkałam bardzo ale to bardzo dużo polaków, wszędzie sami swoi.
Co do secików każdy z Was już słyszał są dostępne, każdy ma swoją opinię, chciałam wstawić kilka filmików które nagrałam ale na tą chwilę nie mam jak, na dniach pododaję i wstawię tutaj w komentarzu. Ogólnie bardzo mi się podobało i polecam wszystkim, wcale nie uważam że to komercyjna impreza. Następny event na który się na pewno wybiorę to Defqon.1 nie mniej jednak myślę też nad czymś bardziej hardcorowym i może wybiorę się również na Dominator.
Wołam @sentis77 @Freakz i @Frontliner
No i dodam pare foteczek.
#takietam #hardmirko #hardstyle
Pobierz j.....a - A więc w skrócie o tym jak spełniłam jedno z moich marzeń mianowicie #qlima...
źródło: comment_6v0s8V243vfDkBmMUC7tQWxXPbo9f6Cj.jpg
  • 41