Wpis z mikrobloga

Mirasy, jaki internet byście polecili do domu? Jeśli chodzi o to co mam teraz to tylko łącze Orange do 10 Mbps (realnie do 3 Mbps i nie więcej), żadnej alternatywy oprócz internetu bezprzewodowego typu Play, Plus itp. - a LTE nie mam wcale, bo zasięg nie sięga. Myślałem nad kupnem jakiegoś pakietu typu internet satelitarny i jakaś TV bo samego internetu to... chyba nie dostanę na mojej wsi ()

#internet #sieci #siec #cyfrowypolsat #ncplus #kiciochpyta
  • 21
@MichaelT128: raczej chodziło o pakiet internet + satelita
@kuta_senator: polsat oferuje LTE od Plusa, nc+ chyba ma coś podobnego od orange, wszystko zależy czy będziesz miał zasięg. Nie mna u Ciebie jakiegoś dostawcy telefonii stacjonarnej (multimedia, netia, cokolwiek), zawsze lepiej po kablach net stabilny niż radiówki czy inne podobne rzeczy
@MichaelT128: w domu mam tak, że jestem mocno na granicy 3G i 2G jeśli chodzi o telefon, ale nie ma mowy o stabilnym necie, o LTE nie wspominając... Na podwórku mam w miarę stabilne H+ ale zasięg na nim nie jest jakiś wygórowany.
@brokenik: wolałbym nie zdradzać swojego miejsca zamieszkania ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jak masz jakieś linki do baz to podrzuć proszę :)
@brokenik: 05-505
@MichaelT128: hm, zainteresowałeś mnie tym. Martwi mnie tylko jedna rzecz, mianowicie łącze Orange , które jest mega #!$%@? i nie remontują go bo jest za mało według nich klientów oraz zdarzają się kradzieże (jak żyję tak nie było tutaj kradzieży - czyli 25 lat ponad), mój ojciec też sobie nie przypomina takowej ale oni zakwalifikowali mój region do takiego gdzie kradną i #!$%@?.
@brokenik: Widzę, że nie możesz pogodzić się z tym, że nie masz racji:

Warunkiem skorzystania z oferty Dropss jest posiadanie w momencie składania zamówienia aktywnej dowolnej usługi na łączu Orange Polska S.A..

Po aktywacji Usługi Internetowej w ofercie Dropss nie ma konieczności posiadania aktywnej usługi telefonicznej na tym łączu.

Abonent nie ponosi żadnej dodatkowej opłaty za utrzymanie łącza.


http://dropss.pl/files/swp-dropss.pdf
@brokenik: To nie jest ściema, bo @kuta_senator posiada obecnie neostradę, może więc przejść do Dropssa i wypowiedzieć telefon, o ile go posiada. Wszystko będzie działać bez zakłóceń.
Jedyne ograniczenie Dropssa to fakt, że trzeba posiadać w trakcie składania zamówienia, usługę od Orange. Po przeniesieniu można ją wypowiedzieć.