Wpis z mikrobloga

#leagueoflegends czy z Jinx jest coś nie tak teraz? już N gier z dziewczyną rozegraliśmy jako Jinx+ ja support i kurde no wiecznie dostajemy baty na linii, rywale są w stanie wygrać starcie nawet zainicjowane przyciągnięciem blitzcranka albo double stunem zileana. Natomiast ostatnią grę pickęła sobie Tristane i rozjeb totalny na linii, wrogowie wciągnięci dupą.
  • 11
Jinx się uruchamia dopiero w mid gejmie, wcześniej tylko afk farma i czekanie na ganka. Ewentualnie możesz wykorzystać jej range z rakiet do obijania raz na jakiś czas.
@Kabis: czyli na rankedy to chyba nie jest zbyt dobry pick?? bo tak z dziewczyną szukamy sobie picków na bot lane na ranked S6 a Jinx w teamfightach jest świetnym ADC tylko ten lane, no po prostu nie dajemy rady.
@larvaexotech: Ona jest hyper carry w tfah, jej minus to właśnie lane phase. Starajcie się farmic jak najwięcej i wchodzić agresywnie jak już coś będziecie mieli. Jak gracie duo to polecam braum + lucian. Jak tylko będziecie używać passywki brauma to jest gg na linii ;)
@Kabis: dzięki cumplu, ja od siebie polecę jeszcze tristana + zilean (bomba na trist -> W -> tristana skacze w enemy -> druga bomba na trist -> "You have slayed an enemy") oraz quinn + cokolwiek bo jest mocna bardzo.
@efedrina: do gravesa nie mogę dziewczyny namówić, nie wiem czy to kwestia archetypu brutalnego gościa z shotgunem, czy kwestia mechaniki postaci i wymóg strzelania z bardzo krótkiego zasięgu :D vayne grała wcześniej, "nowej" nie próbowaliśmy, lucian natomast jest bardzo mocny przyznaję :)