Wpis z mikrobloga

To uczucie, gdy do mojego chłopaka dzwonią koledzy żeby z nimi zagrał xD Kolejny wieczór tak bardzo #!$%@?, a związek tak bardzo #!$%@? xD Żałuje trochę, bo spoko chłopak z niego był, a związek #!$%@?ł przypadkiem, bo koledzy i csgo też są ważni xD Śmiecham, bo on tam płacze, a ja siedzę za ścianą i przeglądam mirko, a koledzy go pocieszają bo znowu lami, a ja se siedze za ścianą i #!$%@? jestem śmieszkiem poza kontrolą, pasożytem zawadiakom, maskotką domową i strażnikiem domowego ogniska. Siedzę za ścianą i #!$%@? jestem w innym świecie, problemy z csgo i ruskami są tam, a ja jestem tu i mam też skarpety góralskie zajebiście grube i nie mam stanika i same stringi i się śmieje, na stole mam grzańca i kremówkę xD

Pobierz zielonka - To uczucie, gdy do mojego chłopaka dzwonią koledzy żeby z nimi zagrał xD K...
źródło: comment_3zxIWdgoGwPDDfETM63te8e4R9bOyTZi.jpg
  • 85
@zielonka: To #!$%@? się czymś zajmij, chyba nie jesteś dzieckiem, że trzeba z tobą siedzieć i zabawiać? Jak ja nienawidzę takich księżniczek, co facet już nie może się z kumplami spotkać bo ta obrażona, że facet może mieć coś ciekawszego do roboty niż zabawianie do bólu nudnej księżniczki. Niech zgadnę: rozrywka, którą ty mu dostarczasz to oglądanie tv lub/i słuchanie żali i innych różowych bzdur?