Wpis z mikrobloga


To jest szczyt hipokryzji i strzelania sobie w stopę. Ziomek @vforvendetta, najpierw smuci że pis chce zaostrzyć wymagane do posiadania broni a chwilę potem rzuca takim kwiatkiem
https://www.dropbox.com/s/ojzxpmiwjkuh8x0/Zrzut%20ekranu%202015-11-22%2020.46.04.png?dl=0

Nie cierpię #neuropa, bliżej mi do #4konserwy ale jak widze #!$%@?
-Ej czy da się co zrobić
-No nie w naszym pięknym kraju hehe ( ͡° ͜ʖ ͡°)
jeszcze bez jakiejkolwiek znajomości tematu to mam ochotę wszystkim nasypać soli do dupy.

Nikt, powtarzam, nikt nie rozbraja ludzi, jak Ci którzy mówią: ło obywatele powinni mieć dostęp do #bron bo teraz to w ogóle nie ma.
Brawo bulwy. W efekcie mój ojciec przez 20 lat myślał że nikt poza policją i wojskiem nie może mieć broni bo przecież tv tak mówi i korwiny też.
Albo nie macie pojęcia o czym #!$%@?, albo wcale wam nie zależy na to żeby podnosić świadomość ludzi, tylko chodzi o wynik w wyborach i żeby mieć chwytliwe hasełko.
Nie wiem sam co gorsze.

Imho lepiej jak powiecie każdemu obywatelowi że za 2k i 6 miesięcy może mieć pozwolenie na broń, a bez niego może kupić czarnoprochowca, niż jak bedziecie płakać że jesteśmy rozbrajani. Mamy mniej restrykcyjne przepisy niż we francji i niemczech a mniejszy odsetek obywateli ma broń.

Brawo #!$%@?, tak dalej.
#korwin #polityka #gorzkiezale #4konserwy

P.S jak dla mnie to możecie #!$%@?ć co chcecie, tylko nie okłamujcie ludzi i nie płaczcie że są okłamyani.
  • 33
Nie - lepiej, żeby nie mówili. Dzięki temu mi się wydaje trzymają się te przepisy o broni czarnoprochowej (chociaż PiS chciał to kiedyś zmieniać).


@troodon: to mogli zmienić po cichu jak ludzie nie wiedzą że mają prawo.
No są. Trzeba się zaangażować, latać po lekarzach i czekać na decyzje a tam idziesz i jeb, od reki. Czujesz róznice ?


@plumkajacy_kalafior: tak. broń mają ludzie którzy potrafią strzelać i nie są #!$%@?, czy nie mają problemów z psychiką.
@plumkajacy_kalafior: chyba ze chcecie zrobić tak jak z aptekami żeby kazdy mógł kupić antybiotyki bez recepty, ale brak patrzenia na szerszą perspektywę i ignorancja zawsze cechowały ludzi którzy woleli krzyczeć zamiast robić
No są. Trzeba się zaangażować, latać po lekarzach i czekać na decyzje a tam idziesz i jeb, od reki. Czujesz róznice ?


@plumkajacy_kalafior: Ej to tak jak z prawem jazdy! Niech każdy kupi samochód i jeździ jak mu się podoba
@d__k: ale nikt nie wydaje broni ludziom #!$%@?. Tworzy sie rejestr w którym figurowały by osoby, którym się nie sprzedaje, np ludzie będacy na bakier z prawem lub mający wydany kwit lekarski i są wpisani do ewidencji. Sprzedawca wklepuje tylko na kompie do cyfrowego systemu i bach, Ty #!$%@?, tobie nie sprzedam bo ukradłeś batona. Won. Proste ?
I mają całkiem sporo kasy. Tak zgaduję, że na zdobycie pozwolenia i zakup broni trzeba wydać co najmniej 8 tysięcy złotych. Przeciętna pensja to 2 tysiące. O czym więc mówimy?


@troodon: dalej obywayteli stać na samochody za 10, a na coś co może obywatelowi uratować życie i zdrowie brakuje?
@plumkajacy_kalafior: Nieprawda, we Francji nie istnieje pojęcia broni do ochrony miru domowego. Zezwolenia na kategorię C (strzelby i karabiny) wymaga poświadczenia z klubu sportowego lub koła łowieckiego, niekaralności, przejścia badań medycznych i psychiatrycznych z zaznaczeniem że nie może korzystać z kalibru używanego przez żandarmerię lub siły zbrojne. Niemcy mają taką samą procedurę jak we Francji czy Polsce

Dowód
http://www.strzelecka.net/viewtopic.php?f=2&t=4812