Wpis z mikrobloga

Gdzie zjesc dobrze we #wroclaw ?

Dla 2 doroslych i 2 dzieci.
Nie ma byc ekskluzywnie, ale nie musi byc tanio. Bez meksykanskiego i sushi. Bez pizz i makaronow. Zadnych schabowych i rosolu. Cos czego w malym miescie nie sprobuje.

Przegladam sobie http://wroclawskiejedzenie.pl i kilka typow jest, ale moze ktos cos podrzuci.

Jest jakis fajnu bufet "all you can eat" ? Albo fajne zarcie na wage? Probowalem chinczyka w #magnolia, ale to dramat.
Moze jakies burgery? Cos amerykanskiego? Orientalnie? Lokalizacja i cena bez znaczenia specjalnego.

Dzieki za pomoc.

#jedzenie #jedzzwykopem
  • 15
  • Odpowiedz
@bigger: wroclawskiejedzenie.pl
Stawialbym na chinkalia, czyli gruzinska knajpa (bron boze "gruzinskie chaczapuri" bo to dramat).
Moze cos azjatyckiego w lepszej odslonie, jakies pad thai na wypasie?
Sa burgerownie zacne ponoc, ale ja tam nie jadam.
Ogolnie na tej stronie mozesz znalezc wiekszosc ciekawych miejscowek z wroclawi, ladnie sobie posortowac po tym co serwuja itd.
  • Odpowiedz
SkyTower jest w planach.

A gdzie na spacer w centrum isc? Musze przyznac, ze pamietam centrum wroclawia z czasow studenckich dobre ~10 lat temu. Bylo dziurawo , szaro i brudno. Zawsze dzieki S8 omijalem centrum, ale ostatnio bylem i szczeka mi a paru miejscach opadla. Odre i nadbrzeza wygladaja swietnie.

@Little_Juice: @ludzik: @ponton: @PurpleHaze: @Spetzanz:
  • Odpowiedz
@bigger: Promenada Staromiejska, czyli wzdłuż fosy. Po drodze masz Park Staromiejski, NFM, Park Słowackiego, Wzgórze Partyzantów, bulwar Dunikowskiego, Wzgórze Polskie
  • Odpowiedz
@bigger: może Olszewskiego 128?
A burgerownia żeby usiąść z rodziną na spokojnie i zjeść... hmm, do głowy przychodzi mi tylko Soczewka albo Diner, inne miejsca są zbyt małe. Chyba że pasuje Ci jeść w Pasibusie, najlepszego buksa w mieście, ale na pół stojąco. :P
  • Odpowiedz