Wpis z mikrobloga

@preak: Tak daleko nie wybiegam. Ale FA Cup mogą ugrać, przed rokiem gdy wylosowali PSG byli w takiej formie, że nikt nie dawał szans Paryżanom a wiadomo jak to się skończyło. Coś czuję, że grudzień może być ich a w styczniu na pewno się wzmocnią i zwiększą konkurencję w składzie.
@Kristof7: szczerze powiedziawszy długo tak myślałem ale kilka ostatnich kolejek dobitnie pokazało że nie ugrają top4. Póki co to na pierwszą 10 nie zasługują.
@SunnO: O widzisz a ja patrząc na ostatnie dwa mecze twierdzę, że będzie lepiej. W meczu z Dynamem zespół po stracie gola dobrze zareagował i poszedł do ataku co się im opłaciło. Ze Stoke też się męczyli ale to oni cały mecz dominowali na boisku a Garncarze tylko wyprowadzili 3(?) kontry. Coś czuję, że ten stary lis Mourinho jeszcze w tym sezonie zaskoczy swoich rywali.
@Kristof7: jeśli chodzi o finisz BPL to nie biorę pod uwagę meczów w LM ;)
Równie dobrze mógłbyś wróżyć spadek Arsenalu, który w lidze jest w czołówce a w LM zamyka tabelę.
@SunnO: Wiadomo gadanie :) ale w CFC coś drgnęło. Gdzieś ten Hazard przestał być w tych meczach karykaturą samego siebie, Matic który zawodził nie tyle na boisku co pod względem charakteru jakby dojrzał. Dalej mają problemy choćby z napastnikiem czy prawym obrońcą (i nie tylko, te akurat są najpoważniejsze) to wydaje mi się, że już tak nie będą po twarzy wyrywać od każdego kto się nawinie.
@Kristof7: Może i coś drgnęło ale nawet sejsmograf chyba tego nie wykrył ^^
A co do Hazarda to problemem nie jest to, że nic nie gra. Problemem jest to, że on chyba przeszkadza w tej drużynie.

Nie mając defensywy i ofensywy raczej ciężko coś będzie ugrać Niebieskim. O braku stylu, polotu nawet nie wspomnę. Antyfutbol w pełnej krasie.