Wpis z mikrobloga

@Vittu: @Gottek: ja wiem, czy brzydkie? tzn to oczywiście kwestia gustu, ale wydaje mi się, że dzięki kafelkom można sobie zrobić dużo ładniejszy pulpit niż na Andku czy iOS. ustawiasz przezroczyste kafelki i ładną tapetę i voila, żadne ikonki Ci nie zasłaniają tak jak na w/w.
tak jak tutaj (to screen z mojej starej Lumii 625 jeszcze na 8.1, na W10 można jeszcze ładniej zrobić)
advert - @Vittu: @Gottek: ja wiem, czy brzydkie? tzn to oczywiście kwestia gustu, ale...

źródło: comment_TiS0OSzY8BohY6ZPqHoPYk9A0cwzmYsR.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@advert: A czy istnieje możliwość aby wszystkie kafelki były przezroczyste? Bo np zdjęcia czy gry mam nieprzezroczyste i zasłaniają mi tapetę :D
  • Odpowiedz
@Unbeliev: ciężko mi powiedzieć, bawiłem się nią w biurze przy maksymalnym oświetleniu, więc nie wiem jak w innym świetle by to wyglądało. w tych warunkach było rewelacyjnie, bardzo przyjemne i nasycone barwy, zero bicia po oczach, lepiej niż w mojej Lumii 930. no ale tak jak mówię - to tylko określone warunki.
@Dev321: chyba nie, nie potrafię zrozumieć dlaczego nie chcą zrobić przynajmniej tych systemowych kafelków przezroczystych. trzeba
  • Odpowiedz
@Dev321: Zdjęcia możesz zrobić przezroczyste, w ustawieniach wybierasz żeby na kafelku pokazywało wybrane zdjęcie a później nie wybierasz żadnego zdjęcia :D
  • Odpowiedz