Wpis z mikrobloga

@Jimp: od pierwszego chapa jest dobrze, potem jest tylko lepiej.
Jak lubisz Azumange to to powinno się tym bardziej spodobać. Ten sam autor - zresztą widać gołym okiem specyficzna kreskę i humor. Boże, tylko czekanie na nowe chaptery ciągnie się niemiłosiernie. Chyba znowu przeczytam całość.
@Votlipak: Znaczy, znalazłem online. :P Zbieranie mangi to szaleństwo. Mam zapełniony książkami regał sięgający do samego sufitu a co nie wlazło to już leży na ziemi. Nie mam miejsca na zbieranie mang.
@vndb: Oooo, szukałem czegoś takiego.
@Jimp: ja książki upycham gdzie się da, po szafach, pudełkach, za mangami, grami, big boxami. Raczej nie robię z nich wystawek jak z gier i mang. Mangi w zasadie kupuje dla kolekcji - ot żeby mieć, większość co mam to i tak była przeczytają przed zakupem jako skany xD

Zresztą.mang nie mam dużo. Wolę wydawać na gry XD
@Jimp: nie do konca ale mam zadatki :P Jezu ile mang, nigdy sie nie przekonalem do czytania ich na papierze, odkad pamietam to wszystko czytalem na kompie.

@Votlipak: skany po japonsku moze sie znajda, a pozniej slowniczek japonskiego + tlumacz google i do boju , sam tak czasami robilem. Tylko trzeba skladac slowo do slowa bo inaczej to rzadko ma sens xD