Wpis z mikrobloga

Siema Mirki.
Mam sąsiada któremu bije do głowy. Miałem z nim dziwną sytuację. Moj dziewczyna trzasnęła 2 razy drzwiami, wyleciał na nią, wyzwał od dziwek itp, itd. Poszedłem, jebłem i się zamknął. Teraz wali nam młotkiem po ścianie, straszy moją dziewczynę na korytarzu (Ona się go boi, On solara, żelik, buty na szpicu i żucie gumy jak idiota). Jakimś trafem zaparkował na osiedlu swoim trupem na miejscu dla inwalidów. Zrobiłem zdjęcie moją ES szóchą. Na nie szczęście użyłem flasha, patrze w domu i nie widać ostatniej cyferki na tablicy rejestracyjnej. Potrafi ktoś przerobić to zdjęcie tak aby był widoczny nr rejestracyjny? Chce mu wsunąć pod drzwi i napisać "z pozdrowieniami od sąsiada". Jeśli będzie dalej odpierd... to wyśle do straży.

#csiwykop #pomoc #pomocyludzie #pomocymikroby #pomocymirki
  • 7
@kuzniar60: i poważnie dałeś mu zdjęcie i napisałeś "z pozdrowieniem od sąsiada"? Przecież on nic sobie z tego nie zrobi. Jedynie #!$%@? się na ciebie jeszcze bardziej i będzie chciał ci #!$%@?ć jeszcze mocniej.

Właściwie ja na jego miejscu też bym miał bękę z takiej sytuacji bo co by mi groziło? Max 500zl jezeli wogole. Natomiast on ma teraz motywację żeby tobie #!$%@?ć. A jak to zrobi to już nie wiemy
@siabadabada: Nie dałem mu tego do skrzynki. 2 razy na miesiąc puka mi komornik do drzwi i pyta się co za ludzie TAM mieszkają, wskazując palcem na mieszkanie mojego wspaniałego sąsiada. Na pewno mandat go rozbawi ( ͡º ͜ʖ͡º). Tumiwisizm, zrobiłem to na poprawę własnego samopoczucia (wysłanie zdjęcia do straży). Jest mi z tym dobrze, poza tym znaleźliśmy już nowe mieszkanie. Nie zamierzam sobie życia #!$%@?ć