Wpis z mikrobloga

@jamal013: Możesz zmarnować te kilka dni na granie w Undertale, bardzo bardzo BARDZO mocno polecam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Z serii wykorzystywanie pełnego potencjału nowoczesnych komputerów, monitorów 4K i rozdzielczości 21:9 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Undertale


@joookub: co to k---a jest xD


falałta mam ponad 30h i nie chce mi się już grać, nudne w c--j, ale po tales of zestiria brakowało mi łażenia po dandżynach i ogólnie łażenia bez celu, więc niedługo to ogarnę zwłaszcza, że można grać na monitorze jak mówisz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@jamal013: Gra, która zaczyna się niepozornie od uroczej scenki, by kilka sekund później uświadomić Ci, że zasadą tego świata jest ZARŻNIJ LUB ZOSTAŃ ZARŻNIĘTY ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Feelsy, beznadziejnie głupie żarty które jednak są tak beznadziejne, że każdego śmieszą, ZAJEBISTY soundtrack i kreatywny gameplay, ni to RPG, ni to zręcznościówka, ni to gra logiczna ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Posłuchaj sobie motywu
j.....b - @jamal013: Gra, która zaczyna się niepozornie od uroczej scenki, by kilka s...
  • Odpowiedz
@memesy: Life is Strange też przeszedłem i powiem Ci że po wy100%owaniu obu z tych gier Undertale miażdży tą drugą ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Chociaż w sumie 2015 był cholernie dobrym rokiem dla gier, a ja jeszcze sobie go poprawiłem grając w tak zajebiste klasyki jak Metroid Prime czy Shin Megami Tensei IV (ʘʘ)
I Undertale, i Life is Strange to top15,
  • Odpowiedz
@joookub: dobra krótka gierka z humorem ale jakoś feelsów nie było nie mówiac o Life is Strange i skopanych endingach ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Jeśli nie boisz się visual novelek koniecznie obczaj serie MuvLuv. Trudno nazwać to grą ale mocno mózg rozjebuje fabułą
  • Odpowiedz