Wpis z mikrobloga

@irish71: Nie wiem jakie masz kwalifikacje, ani w jakiej branży szukasz pracy, ale widzę, że nie odpowiada Ci praca na linii produkcyjnej. Widzisz, ja jestem po studiach technicznych i właśnie zacząłem pracę jako zwykły robotnik, żeby poznać specyfikę zakładu. Zaproponowano mi posadę mistrza produkcji, ale odmówiłem, bo wiedziałem, że brakuje mi doświadczenia. Wiesz jak długo szukałem pracy?

  • Odpowiedz
teraz nawet konkursy na prace w urzędach są rozpisywane pod konkretne osoby, a co dopiero jakies normalne biurowe stanowiska


@irish71: Anegdota: mój #rozowypasek startował w konkursie, na stanowisko młodszego bibliotekarza w pewnej instytucji (?!?!?!??!). Hajsy koło 1400 cbln, zawsze coś jak to mówią. A że robiła w tym czasie w ramach wolontariatu w pewnej innej bibliotece, to szefowa postanowiła podpytać o ten konkurs czy jakieś szanse są.
Nie.
  • Odpowiedz
  • 0
@Skinef: na moim wydziale srednia wieku wynosi 55+ lat, jestem tam jedyny z wyższym wykształcenuem. Wszyscy inni nadrabiają to doświadczeniem.
  • Odpowiedz
po 3 miesiącach szukania pracy


@irish71: albo praca, albo bordo i szukanie pracy (¬¬)

Nieco bardziej srsly, bo poziom #!$%@? mających mleko pod nosem jest w tym wątku niebotycznie wysoki, jakie stawiasz
  • Odpowiedz