Wpis z mikrobloga

@zolwixx: Do tullamore dew zraziłem się za gówniaka - to naprawde jest tak #!$%@? ziołowe, czy przez moje ówczesne nieobycie niedocenilem bukietu aromatów?
  • Odpowiedz
@somsiad: Tylko Żołądkowa Gorzka, powtarzam, Żołądkowa Gorzka. Kiszonym ogórem zagryźć, przepalić Popularnym i można rozsiąść się wygodnie w fotelu, nie przejmując się podwiniętą żonobijką. Na koniec podrapać się pod pachą, poprawić wąsa i można spokojnie zanurzyć się w uczuciu zajebistości.

  • Odpowiedz
@Leniek: moim zdaniem niedoceniłeś, ale górną półką bym go nie nazwał. to raczej starter jak Ballantines, czy Glengrant. chciałbym sprawdzić co słychać w 12 letnim Tullamore
  • Odpowiedz
@baltazarbaltazarowiczzewakin:

Ad. 1. Nie, ale w sumie mógłbym zacząć, zawsze to jakiś częściowy zwrot za whisky, tylko nie mam dostępu do butelek 50 ml, a 100 ml to już chyba dużo? Taki Yamazaki 700 ml za 205 zł to 100 ml wychodzi ok 30 + przesyłka ( ͡° ͜ʖ ͡°) w najbliższym czasie (święta) planuję uzupełnić Laphroaiga i kupić Ardbega.

Ad. 2. Najtańszy znany mi Single
  • Odpowiedz
@zolwixx:
Ad. 1 To ja chętnie kupiłbym. A 100 ml to w sumie też spoko. Także jakbyś miał jakąś torfową to bardzo chętnie (bo piwa na torfach bardzo mi podchodzą). A masz do sprzedania 100 ml jakiejś dobrej dla nowicjusza?

Ad. 2 Czyli następnym razem brać i się nie zastanawiać?

Ad. 3 Kupujesz przez internet czy w jakimś sklepie specjalistycznym? Bo w takich zwykłych to tylko belndy + Glenlivet +
  • Odpowiedz
@baltazarbaltazarowiczzewakin:
Ad. 1. To ja się zastanowię, bo nie wiem jak to w ogóle logistycznie obadać, no i troszkę mi szkoda niedawno kupionej i opróżnionej do połowy Yamazaki. Laphroaiga mam zdecydowanie mniej i na niego musiałbyś zaczekać.

Ad. 2. Tego nie powiedziałem. Na pewno jednak lepiej go kupić niż oklepane Ballantinesy, czy droższego Singletona. Możesz zapolować na Black Bottle. Jedyny znany mi dymny blend, dobry z colą jak i sam/z lodem/z wodą.
  • Odpowiedz
@somsiad: A ja się z Tobą zgadzam. Oooo #!$%@? whisky, czujesz tą delikatną nutę powstała z beczek dębowych i muśnięcie gorzelnika który to destylował? Przecież dominującym smakiem jest smak....


Zatem nie ma co walić konia do ultra #!$%@? nut #!$%@? wie czego.
  • Odpowiedz