Wpis z mikrobloga

@chaberr: nie mam auta, taka wiedza nie jest mi potrzebna do życia. Śmieszne w facetach jest to, że jeśli nie wiecie czegoś to żeby nie wyjść na głupka odwracacie kota ogonem i wyskakujcie z autem: "a ty wiesz jak zmienia się koło?" (To akurat umiem). Nie każdy ma auto i nie każdy musi wiedzieć co ile wymienia się tarcze, ale bakterie są wszędzie i każdy powinien wiedzieć jak nie roznosić tych
@Trzyszcz: ta stary, destylowanie wody polega na wlanie jej do filtra britta xDD
Skoro przez ta twarda wode moge zauwazyc pogorszenie sie stanu mojej cery i wlosow to cos z nia jest nie tak.

Wkład MAXTRA zawiera mieszankę wymiennika jonowego oraz węgla aktywnego. Składniki posiadają atest zezwalający na stosowanie ich w przemyśle spożywczym. Wymiennik jonowy redukuje twardość węglanową wody (kamień) oraz eliminuje metale, które mogą wytrącać się z urządzeń i instalacji
@pesia: Destylowana to skrót myślowy;p chodzi o małą ilość minerałów :)

No a co ci tam mają napisać innego niż, że jest zajebisty i niezbędny do godnego życia? Nie wierz w reklamy. Producent filtra napisze, że usuwa zły kamień, a producent cisowianki napisze że jest zajebista bo ma 128mg/l jonów wapnia. Mogą eliminować metale ciężkie? Ale przecież są surowe przepisy co do tego jakie właściwości ma mieć ta woda i nie