Wpis z mikrobloga

Pewnie zostanę zhejtowany przez b****_s***, bo znowu się pojawi ekran tworzenia postaci :D Ale muszę się pochwalić, bo chciałem za wszelką cenę udowodnić, że jednak da się zrobić ładną twarz kobiety w grze bethesdy. No i przypadkiem mi wyszła taka Nora Ellis Bextor :O Trochę podobna chyba nie? Przynajmniej ja swój cel osiągnąłem, wyszła babeczka 8/10 would bang.
Tak czy siak gotuję się już na festiwal krzywych ryjów u kobiet NPC jak poprzednio w F3 bez modów.
Pierwsze wrażenia z gry: ci co gadają o słabej grafice... leczcie się ludzie :D Jak na fallouta jest bardzo dobrze, nie musi być idealnie. Wystarczy dla mnie, że jest lepiej niż w F3.
Fabuła? Skomentuję to tak: przewiduję, że jak beth zrobi F5 to tym razem będziemy szukać dziadka....


#fallout4 #mcibqgrawf4 bo GTX przyszedł, ten tag blokujcie jak spamuję za bardzo
Pobierz mcibq - Pewnie zostanę zhejtowany przez b****_s***, bo znowu się pojawi ekran tworzen...
źródło: comment_DbtUSVEMR4IWv20UsaUXpHE55XqSJuUr.jpg
  • 17
ale hejtu xd @Bethesda_sucks: nie no trochę się bałem ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Czcisz Bethesdę

xddd looool
Nie.
pewnie wyjdzie, że się trochę pobawię tym falloutem a w końcu mnie tak wkurzy, że z powrotem wrócę do dwójki

@mcibq: Ja jakieś 2 lata temu na urlopie po ponownym maratonie F3 i NV stwierdziłem, że "#!$%@? tam z tymi nowomodnymi wynalazkami, wrócę do F2, tam to dopiero był rozległy świat i mrowie questów" - po kilku dniach okazało się, że nie mam co robić, bo się questy przed wejściem na tankowiec skończyły. Kiedyś się wydawało, że jest ich nieskończoność, a teraz, jak się nawet połowy dialogów nie czyta, bo wiadomo,
@karol-piotrowski: ooo to jest komentarz, niestety znam to uczucie, prawie wszystkie questy już na pamięć znam(ale tylko w F2, w F1 już nie jestem tak mocny), ostatnim moim osiągnięciem było uruchomienie skyneta, bo tak to nigdy nie szedłem w nauki ścisłe postacią aż tak mocno
@SiedzeWBunkrzeOd1945: noo Tobie lepiej wyszło, mi się już nie chciało za bardzo, wolałem już przejść do gry, wydawało mi się, że już w miarę ok
@mcibq: F1 nie lubię przechodzić, bo przez ten idiotyczny limit czasowy na water chipa (co się nie bardzo składa z moim podejściem 'rest while you can') za każdym razem kombinuję, jak najszybciej dojść do tego miasta ghuli nie umierając za długo po drodze i najlepiej nie wpadając przypadkowo do bazy mutantów, a potem mi się nudzi granie (wybacz terminologię/nieścisłości, ostatni raz przechodziłem F1 gdzieś koło 2008);)
@karol-piotrowski: z tego co pamiętam to zdecydowanie nie trzeba było przechodzić F1 na hurra, spokojnie dawało się na luzie wykonać wszystkie questy +


ostatnio F1 próbowałem totalnym debilem, nie polecam ( ͡° ʖ̯ ͡°) większość questów musiałem pominąć albo ćpać jakieś gówno żeby mnie chociaż wysłuchali
@mcibq: PS, co do Fallout 4 to ja po prostu zazdroszczę, bo mój GTX padł kilka miesięcy temu i zawsze znajdują się ważniejsze rzeczy, na które mógłbym wydać pieniądze (opał, ocieplenie domu, alkohol, ciężko wybrać z czego zrezygnować), a to w sumie jedyna premiera, na którą czekałem w tym roku:P
@mcibq: Ja też pamiętam, że dało się jakoś to obejść, ale zawsze się bałem do cofania do jakichś starych save'ów, w których nie wiedziałem, co się dzieje;) Idiotą się opłacało grać w F2, bo załatwiali cały ten ambaras ze statkiem za ciebie, na tym się opierały speedruny. W F1 to rzeczywiście nie widzę zalet:D