Wpis z mikrobloga

@Endis: Trudno się usprawiedliwiać, bo usprawiedliwia się winny. Ludzie widzą. Jeżeli jest coś nie na miejscu - zamknijcie mnie. Dlaczego mi nie wytoczycie procesu, tylko ciągłe pomówienia? Jak nie jakiś helikopter, to maybach, jak nie maybach, to dom wypoczynkowy gdzieś w Tatrach. Dlaczego mi nie wytoczą procesu? Ja bardzo proszę o proces!

Jak sam Rydzyk pisał, niech mu wytoczą proces. Pisać bzdury może każdy, iśc do sądu bez dowodów już gorzej
@Shaki: Wow, Rydzyk prosi o pozew to musi być niewinny. A fakty są takie: zbierał kasę na stocznię, stocznia nic z tego nie dostała, nie wiadomo co się z tymi pieniędzmi nawet stało.
@Endis: Skoro to fakty to czemu nikt go nie pozwał? Tylu ma hejterów przecież, nie wierze że nikt nie chce iśc do sądu skoro macie tak niepodważalne dowody.
@Shaki: Ma też silnych sojuszników. Niektórzy poszkodowani zgłaszali się do toruńskiej prokuratury, ta ich najzwyczajniej zlewała. Teraz pewnie roszczenia się już przedawniły. Większość ludzi odpuściła, bo w końcu sympatyzują z RM (hejterzy nie wpłacali przecież kasy). Poszukaj sobie artykułów o tym, na pewno znajdziesz