Wpis z mikrobloga

@PanKara: Jesteś na stadionie już, czy piszesz o tym, jak powinno to wyglądać? Zawsze mówią, że sprawdzają, a tak naprawdę są to tylko wyrywkowe kontrole.
@Gostek: Tak, bilety są imienne, chyba tylko VIP nie są. Ludzie pokupowali po 20 sztuk i sprzedają z przebitką, a jest ryzyko, że i tak się nie dostaniesz :-/
@Gostek: tak, ale nigdy nie było problemu z wejściem na odkupiony. byłem w zeszłym roku na towarzyskim kadry też we wrocławiu i nikt niczego nie sprawdzał, normalnie wpuszczali
@sroobeush: @revolta: Dzięki za odpowiedź.

Nie wyobrażam sobie, żeby ludzie nie mogli wejść na odkupione bilety. Ilu jest takich kibiców? Raczej tysiące aniżeli setki. Jeżeli stewardzi ich nie wpuszczą to wtedy się dopiero zaczną zamieszki ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)
@PanKara: Nie wiem co znaczy nazywanie normalnych ludzi ogórkami, ale nie byłem jeszcze na meczu, chciałem wreszcie się wybrać, a tu nie ma biletów normalnych, bo biznesmeni muszą kupić hurtem, żeby sprzedać z zyskiem. Później dla normalnych ludzi brakuje, a teraz z tego co widzę, te niesprzedane bilety wracają chyba do organizatorów, bo są wystawione do sprzedaży na 3h przed meczem.