Wpis z mikrobloga

#gnidamabialaczke

dziś był bardzo dobry dzień.
po raz pierwszy chyba od tygodnia nie miałem gorączki, co na pewno przyczyniło się do poprawy nastroju i ogólnego samopoczucia
lekarze mówią, że organizm bardzo dobrze się regeneruje, cały czas informując że jednak pomimo regeneracji zdarzyć się może, że zwyczajnie będę czuł się gorzej
trudno.. zniosłem tyle, zniosę jeszcze trochę..
poza tym zrobiło mi się strasznie.. nostalgicznie
nazwijcie mnie mięczakiem, ciotą, czy jakkolwiek chcecie
ale wczoraj wieczorem pisałem z żoną i obudził się nasz Minionek..
zaczął zaglądać jej w telefon i krzyczeć "tata tata tata"
zadzwoniłem więc, odezwałem się i zaraz usłyszałem tego małego skrzata..
no najzwyczajniej w świecie rozpłakałem się jak dziecko..
nie widziałem go już 26 dni.. i jak tylko sobie o nim pomyślę cholernie się rozczulam..
tęsknię jak cholera za tym łobuzem..
a z opowiadań, czy to żony, czy rodziców ciągle łapie w rączki telefon, pilot, czy cokolwiek podobnego, przykłada do ucha i krzyczy "tata! tata!"
żony nie widziałem jeszcze dłużej.. byliśmy w izolacji przed przyjęciem do szpitala, bo najpierw rozchorował się Minionek, a później ona..
dobrze jest wiedzieć, że mam do kogo wracać
że czekają tam na mnie i że tak samo tęsknią..
dlatego też walczę dalej!
żeby jak najszybciej pozbyć się tego draństwa i być już z rodziną..
a Wam dziękuję za ogromne wsparcie!
przepraszam, jeśli nie odpisuję na PW
otrzymuję tego na prawdę wiele i bardzo miło się to wszystko czyta
staram się odpisać, jak tylko mogę
  • 58
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@gnida84: ciota, mięczak... chcesz - masz, choremu się nie odmawia... do usług!

:)
a masz jakiś termin na wyjście, czy zależy od sytuacji? co zdecyduje o Twoim wypisaniu?
  • Odpowiedz
  • 10
@gnida84: bardzo się cieszę że dzisiaj miałeś lepszy dzień. Czekam na więcej takich wieści. Rozumiem Twoją tęsknotę za małym, na pewno nie jesteś #!$%@?ą. Jesteś ojcem który kocha swoje dziecko i najnormalniej za nim tęskni. Życzę zdrowia i czekan jutro na wpis z jeszcze lepszymi wieściami. Pozdrawiam ;)
  • Odpowiedz
@gnida84: jesteś mega silny facet i inni powinni się uczyć od Ciebie że uczuć nie należy się bać. To jest wręcz piękne że tak tęsknisz za swoim minionkiem :-). Zdrowiej!
  • Odpowiedz
@gnida84:
Osobiście nie wiem, co to za rodzaj tęsknoty bo jedyne razy jak byłem oddzielony od ojca to było jak nawet nie wiedziałem gdzie on pojechał(chyba 6 lat miałem...)
Zdrowiej! Chociażby dla syna!
  • Odpowiedz