Wpis z mikrobloga

Robicie czasami zakupy na #xkom ? Mam zamówionego u nich na jutro laptopa, ale czytając o nich opinie natknąłem się na ten artykuł
http://www.wykop.pl/link/2052448/uwaga-na-firme-x-kom-uzywane-serwisowane-laptopy-jako-nowe/
Z jedej strony pisany już jakiś czas temu, z drugiej...W momencie kiedy zamawiałem laptopa, przy stanowisku obok ktoś właśnie przyszedł swojego laptopa reklamować, kupował na firmę 4 szt z czego 1 szt dostał używaną, nawet już z założonym czyimś kontem na windowsie... Jakieś opinie o tym sklepie? Jak się ustrzec przed tego typu sytuacją?

#xkom #sklepyinternetowe #kiciochpyta #laptopy #komputery i pozwolę sobie zawołać #pcmasterrace , bo pewnie spora część Mirków spod tego tagu robi tam zakupy :)
  • 3
@robertx: Robilem przez 1,5 roku bardzo często zaopatrzenie sprzętowe dla 70-osobowej firmy, od macow przez stacje na windzie, monitory i #!$%@? pokroju przejściówki, najlepsze wrażenia mam wlasnie z x-kom. Prywatnie kupiłem tam sporo części do kompa i 2 laptopy, nie trafiłem takiej sytuacji, ale to duzy sklep, wiec na 100% niczego bym nie wykluczał