Wpis z mikrobloga

lista 20 najlepiej sprzedających się gier w Wielkiej Brytanii prezentuje się następująco:

1. Fallout 4
2. Call of Duty: Black Ops III
3. FIFA 16
4. Rise of the Tomb Raider
5. Minecraft: Story Mode
6. Need for Speed
7. Football Manager 2016
8. Lego Dimensions
9. Assassin's Creed: Syndicate
10. Halo 5: Guardians
11. WWE 2k16
12. Grand Theft Auto V
13. Lego Jurassic World
14. Minecraft: Xbox Edition
15. Call of Duty: Ghosts
16. Guitar Hero Live
17. Disney Infinity 3.0
18. Minecraft: Playstation Edition
19. Gears of War: Ultimate Edition
20. Skylanders Superchargers

Czyżby #fallout4 był GOTY? Cóż za niespodzianka ( ͡° ͜ʖ ͡°) Bethesda naprawdę dała radę, mam nadzieję że dadzą dużo nowej przestrzeni w DLC.
  • 19
@ChuckNorris_: Faktycznie, tylko na wypoku jestem w stanie spotkać takich siermiężnych idiotów jak ty :) Lecz swoje kompleksy i fobie u psychiatry. Ja rozumiem coś skrytykować. Ale łazić po WSZYSTKICH wpisach i bóldupić cały dzień? Kim ty jesteś? Przykutym do jednego miejsca inwalidą? Przedszkolakiem? Bezrobotnym chorym na paranoję? Nie ogarniam takich ludzi. To jest przerażające. Nie chodzi o to, że ci się Fallout nie podoba. Chodzi o to, że jesteś dosłownie
@OmenASR: Mówiąc debili miałem na myśli ludzi takich jak ty i dobrze o tym wiesz. Nie rozsiewam jadu tylko mówię jak jest. I nic z tym nie zrobisz. Niczego nie muszę udowadniać bo jak mówiłem oceny mówią same za siebie. A jak się mnie tak boisz to przestań mnie śledzić i idź graj w drewnianego, zapchanego loadingami Fallouta 4.
@ChuckNorris_: Działają działają. Dobrze wiesz jak słabą postawę tu prezentujesz i jak bardzo się tym kompromitujesz w oczach rozsądnych użytkowników :) Giń na czarnej liście, nieistotny, niepotrzebny i irytujący. Współczuję życia, mimo wszystko życzę wszystkiego co dobre.
@OmenASR @kuhwa @geomag42 @ChuckNorris_: Rozsądni użytkownicy nie bardzo mają czas, żeby się wypowiadać na temat gier. Zazwyczaj mało mają czasu też na granie. W pierwszej 10 jest może jedna gra wymagająca używania szarych komórek, o ile się nic w tej kwestii nie zmieniło. Reszta to chłam dla pryszczatych nastolatków. Dobra gra się zawsze obroni. Fallouta 3 nikt już nie pamięta, 4 części też nikt nie będzie pamiętał. Tak samo jak ludzie