Wpis z mikrobloga

#oswiadczenie
ostatni dzień w ch###ej pracy, której nienawidzę od prawie dwóch lat
ostatnie dwa dni w kraju i wyjazd, żeby spróbować czegoś innego
dajcie parę plusów, sam nie wiem po co
  • 87
  • Odpowiedz
Ja to chcę #!$%@?ć z tego kraju,a właściwie prawdopodobnie z tego kontynentu nie dla lepszej kasy, ale dlatego że nie mogę znieść życia w tym #!$%@? państwie xD
Po prostu nie moje klimaty, a nie będzie mnie tu przecież trzymać to że mamy wspaniałą historię.

Racja mirki, życie to nie tylko kasa. Trzeba żyć w takim miejscu że wstajesz rano i wiesz że to jest właśnie "te" miejsce.
  • Odpowiedz
@Chochla: No właśnie wiem, dlatego jak już wyżej napisałem, 1500EUR a np. 5000zł to ten sam standard życia.


@janek_kos: ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) szczególnie, że w Polsce za 2k możesz wynająć mieszkanie o jako takim standardzie nie będącym dziurą z 5cm grzybem na ścianie, a w Niemczech za 500 euro to
  • Odpowiedz
@blubi_su: no to ja nie wydaje każdego miesiąc pieniędzy na ciuchy i nie wyobrażam sobie mieć kredytu na coś innego niż mieszkanie/dom. telefon to max 100 zł, garaż w bloku a jeżeli oddzielnie to max 300 zł

jesteś zwyczajnie rozrzutny albo ja dziwnie przedsiębiorczy
  • Odpowiedz
@swinkapl: Wszystko zależy od potrzeb. Mam 3 motocykle, więc potrzebuję oddzielnego własnego garażu by przy nich spokojnie pracować. Mam sporo opłat związanych z moim zawodem więc telefon/internet, najróżniejsze abonamenty internetowe to wszystko kosztuje. Wyposażenie garażu, narzędzia które sie zużywają. Dwa koty które lubią dobre jedzenie, co miesiąc wypada jakiś większy wydatek jak nowa kamerka, kask, buty do terenu czy, naprawa laptopa, albo prezent dla żony. To tez spore wydatki. A ja
  • Odpowiedz
@rzep: satysfakcja z pracy to jet to do czego powinien kazdy dążyć
w naszym kraju musisz robic cokolwiek aby mieć na zycie, na siłę pracować i zarabiać minimum - taka satysfakcja przy wypłacie
  • Odpowiedz