Wpis z mikrobloga

@frytex2: DOCZEKAŁEM SIĘ XDDDD

Nie, nie myślę na tęczowo. Widzisz, życie to nie same zero-jedynki.
a) nie chcę muzułmanów tutaj w gigantycznych ilościach, ale też nie uważam, że wszyscy muzułmanie to terroryści. Są tam też ciężko pracujący, normalni ludzie.
b) popieram invitro i aborcję, ale nie mam problemu z osobami wierzącymi i nie wyzywam ich od ciemnogrodu.
c) geje są ok i powinni normalnie funkcjonować w życiu publicznym jak każdy inny
@cdwdj: żadnej.

w punktach a), b), c) się zgadzam, tylko np. w c) się nie da. każde przyzwolenie na tolerancję skończy się adopcjami dzieci. bo to postępuje. organizacje muszą walczyć o coraz większe prawa, bo uważają, że od tego są.

punkt a) też jest nierealny, bo nie chodzi tu tylko o terrorystów - to rzeczywiście epizody. ale co powiesz o gwałtach? a poza tym, oni naprawdę się szybciej rozmnażają.
@nick-smith: Kryptolewactwo jak zwykle się wypiera, że w swoich szeregach ma ludzi tego pokroju. Co nie przeszkadza im samemu stosować mechanizmów, które krytykują gdy stosują je ich oponenci.
@cdwdj: W komentarzu mam tylko tekst. Ale nie ważne, tracę czas na rozmowy z jakimś gimbusem, który z dumą zaprezentował swoje pracę plastyczną pod tytułem "Jak mały Jasio wyobraża sobie świat". Następnym razem nie sugeruj się poziomem swoich lewackich kumpli z podwórka, to jednak bardzo specyficzna i ograniczona grupa.