Wpis z mikrobloga

Widzę na głównej znalezisko o wdzięcznym tytule

Bezczelność Petru - porównuje zamachy do ewentualnych wad Polaków.


i myślę sobie kurde, zapowiadał się dobrze, szkoda gdyby palnął coś nieodpowiedniego. Na szczęście przyzwyczajony do manipulacyjnego ścieku (tak kuce, o was mówię) na Wykopie, postanowiłem przesłuchać i przekonać się jakiż to blamaż popełnił Swetru. Oczywiście okazało się to co podejrzewałem, w skrócie : wykop fejs.

Ponieważ w programie trafił się wyjątkowo niekulturalny gość przerywający Swetrowi każde zdanie, wyłuskanie treści było poniekąd trudne. Oto co powiedział Rysiek:

Statystycznie, wśród 2 mln Polaków znajdą się tacy którzy są złodziejami, zgadza się?

I wystarczy żeby nastąpiło jedno zdarzenie które szokuje Wielką Brytanię. Potem przychodzi taki radykał jak pan i mówi Anglia dla Anglików!. Wywalmy 2mln Polaków które przyjechały, dlatego że ... (przerywanie) Mówimy o ludziach którzy zostali wychowani w czasach komunizmu i mogę samą retorykę... (przerywanie)


I... to koniec nagrania! Gdzie to słynne szkalowanie szlacheckiego narodu husarii? Sama nazwa użytkownika który wrzucił filmik czyli PRL24, jest dosyć złośliwym chichotem ironii.

Zawiodłem się także na komentarzach w znalezisku, chyba nikt nie zadał sobie trudu przesłuchania nagrania (chociaż był tam Winnicki więc poniekąd rozumiem). Jak zwykle, komentarze w lemingowym tonie, nikt niczego nie przeanalizował, niczego nie sprawdził, niczego nie zweryfikował.
Kilka osób które jednak zdołały cokolwiek sprawdzić i podzielić się swoimi spostrzeżeniami w komentarzach, są notorycznie minusowane.

W manipulacjach oczywiście krulują korwiniści ale to przecież nic nowego. Przecież manipulacja jest zła tylko jeżeli manipuluje GW i TVN, jeżeli manipulujemy w "słusznym celu" to jest okej.

Cała strona znaleziska jest zalana ściekiem komentarzy takich jak te:

(...) Nie życzę sobie naszych reprezentantów w sejmie oczerniających bezpodstawnie swój własny naród w tym przypadku przyrównując nas do jakiegoś motłochu.


Ten komentarz jest tak prawacko typowy że nawet nie wiem od czego zacząć.

Takie wypowiedzi powinny być napiętnowane a osoby je prezentujące ścigane z urzędu przez prokuratora za mowę nienawiści wobec rodaków.

Ściganie z urzędu za wyrażanie nieprawomyślnych poglądów, których Petru zresztą nie wyraził to pikuś, jesteśmy na Wykopie. Typowa hipokryzja galopujących wykopowych kuców.
Wolność w ustach, stalinizm w sercu.

Niestety prokuratura woli ścigać rodaków za krytyczne wypowiedzi w stosunki do islamskich imigrantów pośród których aż roi się od rzeczywistych i potencjalnych terrorystów.

Na szczęście prokuratura ma więcej rozumu i ściga tych którzy plamią ten portal nazistowską retoryką nawołując do palenia uchodźców w piecu albo gazowania ich w pozostałościach niemieckich obozów koncentracyjnych zamiast ludzi ośmielających wyłamać się z trendu "POLANT HUSSARIJA SZLACHTA STRONK".


Jakie to szczęście że te 4 lata będą rządzić prawicowcy, którzy nie będą się na te stałe kwoty uchodźców godzić.

Prawda? PiS nas zbawi, pokaże tej toksycznej, skorumpowanej, zgniłej Unii z czego Polak-husarz-szlachcic jest zrobiony!
Ups, jednak nie, oto co powiedział Minister Spraw Zagranicznych w rządzie Beaty Szydło:

Przed nowym gabinetem m.in. wdrożenie w życie decyzji dotyczących przyjęcia do Polski uchodźców z Syrii. Nowy minister spraw zewnętrznych zapowiedział na łamach "Super Expressu", że decyzja rządu Ewy Kopacz o relokacji w Polsce części napływających do Europy Syryjczyków będzie respektowana.


ups, ale jak to? Przecież PIS STRONK, POLANT STRONK.
A no tak kuce, to przecież nic innego jak filar poglądów Korwina - pacta sunt servanda czyli umów należy dotrzymywać.

Ale to nie wszystko co powiedział ten pan:

Pytany o zagrożenie terrorystyczne, jakie pojawiło się w Europie po piątkowych zamachach w Paryżu przyznał, że "po tym, gdy tak doświadczone służby jak francuskie nie poradziły sobie z tymi zamachami, rodzi się pytanie, czy podołają tej selekcji polskie służby".

O cholera, ten facet szkaluje polskie służby a co za tym idzie, polski naród. Dlaczego jeszcze go nie oskarżyli z urzędu?
Pomijając te żarty, naprawdę skandaliczny jest fakt że jeden z najważniejszych ministrów w rządzie podkopuje autorytet naszych służb, to jest nie do przyjęcia. Ale obrońcy pisu i jego wybronią.

Jak prawicowiec powiem tyle: wstyd mi za was.

#neuropa
#boldupyonowoczesna
#petru
#uchodzcy
#polityka
#nowoczesnapl #islam
  • 42
  • Odpowiedz
Nie obchodzi mnie co cię obchodzi ^^


@Bsx88: Bo bycie dorosłym polega na byciu odpowiedzialnym, a osiąganie celów większych niż koszenie trawnika na własnej posesji wymaga dogadywania się i kompromisów. Nazywamy to inaczej: polityka.
  • Odpowiedz