Wpis z mikrobloga

Widzę na głównej znalezisko o wdzięcznym tytule

Bezczelność Petru - porównuje zamachy do ewentualnych wad Polaków.


i myślę sobie kurde, zapowiadał się dobrze, szkoda gdyby palnął coś nieodpowiedniego. Na szczęście przyzwyczajony do manipulacyjnego ścieku (tak kuce, o was mówię) na Wykopie, postanowiłem przesłuchać i przekonać się jakiż to blamaż popełnił Swetru. Oczywiście okazało się to co podejrzewałem, w skrócie : wykop fejs.

Ponieważ w programie trafił się wyjątkowo niekulturalny gość przerywający Swetrowi każde zdanie, wyłuskanie treści było poniekąd trudne. Oto co powiedział Rysiek:

Statystycznie, wśród 2 mln Polaków znajdą się tacy którzy są złodziejami, zgadza się?

I wystarczy żeby nastąpiło jedno zdarzenie które szokuje Wielką Brytanię. Potem przychodzi taki radykał jak pan i mówi Anglia dla Anglików!. Wywalmy 2mln Polaków które przyjechały, dlatego że ... (przerywanie) Mówimy o ludziach którzy zostali wychowani w czasach komunizmu i mogę samą retorykę... (przerywanie)


I... to koniec nagrania! Gdzie to słynne szkalowanie szlacheckiego narodu husarii? Sama nazwa użytkownika który wrzucił filmik czyli PRL24, jest dosyć złośliwym chichotem ironii.

Zawiodłem się także na komentarzach w znalezisku, chyba nikt nie zadał sobie trudu przesłuchania nagrania (chociaż był tam Winnicki więc poniekąd rozumiem). Jak zwykle, komentarze w lemingowym tonie, nikt niczego nie przeanalizował, niczego nie sprawdził, niczego nie zweryfikował.
Kilka osób które jednak zdołały cokolwiek sprawdzić i podzielić się swoimi spostrzeżeniami w komentarzach, są notorycznie minusowane.

W manipulacjach oczywiście krulują korwiniści ale to przecież nic nowego. Przecież manipulacja jest zła tylko jeżeli manipuluje GW i TVN, jeżeli manipulujemy w "słusznym celu" to jest okej.

Cała strona znaleziska jest zalana ściekiem komentarzy takich jak te:

(...) Nie życzę sobie naszych reprezentantów w sejmie oczerniających bezpodstawnie swój własny naród w tym przypadku przyrównując nas do jakiegoś motłochu.


Ten komentarz jest tak prawacko typowy że nawet nie wiem od czego zacząć.

Takie wypowiedzi powinny być napiętnowane a osoby je prezentujące ścigane z urzędu przez prokuratora za mowę nienawiści wobec rodaków.

Ściganie z urzędu za wyrażanie nieprawomyślnych poglądów, których Petru zresztą nie wyraził to pikuś, jesteśmy na Wykopie. Typowa hipokryzja galopujących wykopowych kuców.
Wolność w ustach, stalinizm w sercu.

Niestety prokuratura woli ścigać rodaków za krytyczne wypowiedzi w stosunki do islamskich imigrantów pośród których aż roi się od rzeczywistych i potencjalnych terrorystów.

Na szczęście prokuratura ma więcej rozumu i ściga tych którzy plamią ten portal nazistowską retoryką nawołując do palenia uchodźców w piecu albo gazowania ich w pozostałościach niemieckich obozów koncentracyjnych zamiast ludzi ośmielających wyłamać się z trendu "POLANT HUSSARIJA SZLACHTA STRONK".


Jakie to szczęście że te 4 lata będą rządzić prawicowcy, którzy nie będą się na te stałe kwoty uchodźców godzić.

Prawda? PiS nas zbawi, pokaże tej toksycznej, skorumpowanej, zgniłej Unii z czego Polak-husarz-szlachcic jest zrobiony!
Ups, jednak nie, oto co powiedział Minister Spraw Zagranicznych w rządzie Beaty Szydło:

Przed nowym gabinetem m.in. wdrożenie w życie decyzji dotyczących przyjęcia do Polski uchodźców z Syrii. Nowy minister spraw zewnętrznych zapowiedział na łamach "Super Expressu", że decyzja rządu Ewy Kopacz o relokacji w Polsce części napływających do Europy Syryjczyków będzie respektowana.


ups, ale jak to? Przecież PIS STRONK, POLANT STRONK.
A no tak kuce, to przecież nic innego jak filar poglądów Korwina - pacta sunt servanda czyli umów należy dotrzymywać.

Ale to nie wszystko co powiedział ten pan:

Pytany o zagrożenie terrorystyczne, jakie pojawiło się w Europie po piątkowych zamachach w Paryżu przyznał, że "po tym, gdy tak doświadczone służby jak francuskie nie poradziły sobie z tymi zamachami, rodzi się pytanie, czy podołają tej selekcji polskie służby".

O cholera, ten facet szkaluje polskie służby a co za tym idzie, polski naród. Dlaczego jeszcze go nie oskarżyli z urzędu?
Pomijając te żarty, naprawdę skandaliczny jest fakt że jeden z najważniejszych ministrów w rządzie podkopuje autorytet naszych służb, to jest nie do przyjęcia. Ale obrońcy pisu i jego wybronią.

Jak prawicowiec powiem tyle: wstyd mi za was.

#neuropa
#boldupyonowoczesna
#petru
#uchodzcy
#polityka
#nowoczesnapl #islam
  • 42
  • Odpowiedz
@Bsx88: jeżeli porównanie ma pokazać, że stereotypizacja całej grupy społecznej ze względu na margines jest nieokej - tak, nie jest to dla mnie skandaliczne. Skandaliczne jest wykrzykiwanie o otwarciu piecy w auschwitz.
  • Odpowiedz
to kradzieży opla nie jest dla Ciebie skandaliczne?


@Bsx88:

zdarzenie które szokuje Wielką Brytanię


zdarzeniem szokującym dla UK jest kradzież Opla? Mniej Korwina więcej myślenia. Będę taki dobry i powiem ci co mogłoby być takim zdarzeniem, chociażby to:

Napaść i brutalne pobicie w Londynie - główni podejrzani do czteroosobowa grupa polaków. Przez okrucieństwo chuliganów napadnięty prawnik przeszedł operację plastyczną i spędził dwa dni na oddziale intensywnej terapii. Według lekarzy, wygląd pobitego
  • Odpowiedz
@lerner:

ad @up

Jak informuje BBC, czterech Polaków, zatrzymanych w Londynie za pobicie znanego wykładowcy uniwersyteckiego w sierpniu zeszłego roku, trafiło do więzienia. O włamaniu do domu profesora zrobiło się głośno głównie z powodu brutalności samego ataku - mężczyźni zmasakrowali twarz swojej ofiary do tego stopnia, że potrzebna była jej rekonstrukcja.

Paul Kohler to szef Wydziału Studiów Orientalnych i Afrykańskich Uniwersytetu Londyńskiego. Sierpniowego popołudnia ktoś zapukał do jego drzwi, a kiedy
  • Odpowiedz
@Bsx88: Jeżeli przez kradzież samochodu pobito by na śmierć całą polską dzielnicę to byś tak nie pisał. A do tego patrząc po pobiciu Hindusa z Syrii dąży propagowanie i chwalenie takiej stereotypizacji. To jest po prostu niebiezpieczne.
  • Odpowiedz
@grzegorz-zielinski: No właśnie na tym polega różnica, że kradzież samochodu można zrekompensować, to tylko kwestia pieniędzy i to w sumie niewielkiej ilości stosunkowo, natomiast zrobienie rzezi w centrum stolicy, to jednak trochę inny rodzaj przestępstwa.
  • Odpowiedz
tylko że to dalej nie wykracza poza jakieś standardowe ramy przestępstwa


@Bsx88: brutalne skatowanie starszego człowieka do tego stopnia że wylądował na intensywnej terapii i musiał przejść zabieg rekonstrukcji twarzy bo była tak zniszczona, to dla ciebie nie wykracza poza standardowe ramy przestępstwa?

W obdukcji lekarskiej wymieniono m.in. złamania oczodołu, kości szczęki oraz nosa, a także dużą liczbę siniaków, które sprawiły, że mężczyzna, jak orzekł sąd, "stał się zupełnie nie do
l.....r - > tylko że to dalej nie wykracza poza jakieś standardowe ramy przestępstwa
...

źródło: comment_HCDXMuXZwrSnl6bnCoP5EkuqiFrvshMQ.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Bsx88: no ale ja się wciąż pytam i co z tego? Kontekst wypowiedzi p. Petru jest taki, że należy bardzo uważać ze stereotypizacją całej grupy ludzi jaką #!$%@? np. narodowość czy kolor skóry ze względu na wybryki marginesu.

Przykład wybryków Polaków na wyspach jest bardzo adekwatny - Petru zwraca się do Polaków, a nie do Brazylijczyków, a więc ten przekaz jest do nich bezpośrednio, sytuacja jak mówisz nie jest analogiczna pod
  • Odpowiedz
@lerner: Nie jestem kucem, masz bardzo wąskie horyzonty, jeżeli każdy kto nie popiera multikulti to dla ciebie kuc.

Ja ci mogę znaleźć kilkaset takich przypadków gdy rodowici mieszkańcy WB kogoś pobili. A teraz ty mi znajdź taki przypadek żeby Polacy wymordowali 132 osoby.
  • Odpowiedz
Nie jestem kucem, masz bardzo wąskie horyzonty, jeżeli każdy kto nie popiera multikulti to dla ciebie kuc.


@Bsx88: Sam nie popieram multikulti, jedyne co mnie różni od wykopowych manipulatorów to zdrowy rozsądek.

Ja ci mogę znaleźć kilkaset takich przypadków gdy rodowici mieszkańcy WB kogoś pobili

właśnie się sam zaorałeś.

Nie wolno oceniać Polaków po garstce oszołomów. Anglicy muszą nauczyć się tolerancji

Ale wolno nawoływać do wyrzucania ludzi z krajów w których
l.....r - > Nie jestem kucem, masz bardzo wąskie horyzonty, jeżeli każdy kto nie popi...

źródło: comment_n4pf1zfo3KVtNmCgMKWpsiq9CDrh0DUn.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@lerner: Nie obchodzi mnie co zrobi Francja, obchodzi mnie co zrobi Polska, czy popełni te same błędy które zrobił zachód czy nie. Skoro nawet najbardziej tolerancyjne społeczeństwa jak Belgia, Francja Holandia czy Szwecja, nie są w stanie skutecznie zintegrować muzułmanów, to my tym bardziej nie będziemy, tyle.
  • Odpowiedz