Wpis z mikrobloga

heh Specjalnie zrobiłem znalezisko w #pokazywarka, aby mieć możliwość edycji, bez męczenia @anonim1133 . W rezultacie zemściło się nieczytanie regulaminu, gdzie jest zapis: "k. brak możliwości edycji stron z Treściami dodanych do portalu wykop.pl." Także możliwość edycji została utracona jak tylko znalezisko weszło na główną. Skoro jednak wpis na pokazywarce był robiony z zalogowanego konta, to powinni dać taką możliwość. I tak jest zagrożenie że ktoś będzie "mataczył", ale wtedy powinien działać ban po ip i usuwanie treści. Nie powinni jednak wszystkim ograniczać możliwości edycji. Ciekawe czy poprawią literówkę, o co ich poprosiłem ;) #trojmiejskiewykopparty #interia
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Kacc: no domyślam się, ale jednak raczej w większości przypadków przy zalogowanych kontach - zarejestrowanych powinni dać takie możliwości. Być może wymagałoby to podania dodatkowych danych... nie wiem, dobrze by było to jakoś rozwiązać.
  • Odpowiedz
@goromadska: owszem mogliby, ale pokazywarka ma dość głęboko wykop, po tym jak się wykop na nich wypiął, więc zastosowali najprostsze możliwe rozwiązanie
  • Odpowiedz