Wpis z mikrobloga

Drugi dzień z aromamizer, trochę ochłonąłem z zachwytu i mogę powiedzieć coś na temat minusów tego czajnika. Myślicie o horyzontalnych grzałkach? Zapomnijcie o tym. W dość dużym stopniu ograniczają one przepływ powietrza. Próbowałem dzisiaj 2 takich setupów, na żadnym nie osiągnąłem rezultatów, które byłyby równie dobre jak na vertical. Myślicie o fused claptonach w pozycji horyzontalnej? Zapomnijcie, za mało miejsca, ale pionowo wszedł. Czy zasługuje on na miano RDTA? No nie, nie oszukujmy się w dalszym ciągu jest to RTA, tylko, że delikatnie podrasowane. W typowym RDTA wsadziłbym to samo co do Drippera, tutaj tak to nie działa. Co nie zmienia mojego zdania, że jest to nad wyraz dobra konstrukcja i warto ją mieć.
#epapieros #epapierosy
  • 2
@xadereq: Bo jest czym się jarać.

Do poprzedniego posta: Jeszcze kilka tipów. Odpuście sobie ten drip tip, który ma niwelować split backi. Strasznie #!$%@?ący. Ja wapuję baz drip tipa, bo parownik ma już tak jakby wbudowany własny(tak mi się wydaje :D). Poza tym, zadbajcie o to, żeby nawiew był na grzałkę(2 z 4 dziur na grzałki). Może to uzyskać poprzez odpowiednie przekręcenie pozostałych części od bazy tanka.